مسكن امسال جهش قیمت ندارد

مسكن امسال جهش قیمت ندارد بازسازی خانه: ایلنا به نقل از فردین یزدانی كارشناس اقتصاد مسكن نوشت: در بازار مسكن دیگر شاهد جهش قیمت های دهه 80 نخواهیم بود و افزایش قیمت های سفته بازانه در بازار مسكن رخ نمی دهد.فردین یزدانی مدیر علمی طرح جامع مسكن، با اشاره به اینكه در ماه های آخر سال 96 بازار مسكن وارد رونق نسبی شد، اظهار داشت: باید بپذیریم كه رونق همراه با افزایش قیمت است اما بازار مسكن ظرفیت افزایش قیمت جهشی را ندارد.
وی با تاكید بر اینكه دیگر شاهد افزایش قیمت های جهشی در بازار مسكن مانند دهه 80 نخواهیم بود، اضافه كرد: افزایش قیمت ها در این بازار متناسب با نرخ تورم عمومی بوده است.
این كارشناس اقتصاد مسكن با اشاره به اینكه ورود بازار مسكن به دوره رونق می تواند سبب بهبود فضای كسب و كار در رابطه با صنعت ساختمان شود، ادامه داد: با ادامه این رونق به صورت قطع شاهد رونق خاص تولید مسكن متناسب با گروه های متوسط خواهیم بود.
یزدانی ادامه داد: در طول چهار سال قبل بازار واحدهای لوكس در ركود بود اما از آنجائیكه با راه اندازی صندوق پس انداز یكم و افزایش سقف تسهیلات خرید مسكن، قدرت خرید مردم افزایش یافته، تقاضا برای خانه های با متراژ پایین بالا رفته و از این رو، قیمت این خانه ها هم رشد پیدا می كند.
وی اضافه كرد: تاكید می كنم الگوی دولت فعلی توسعه بخش مسكن مبتنی بر تقاضای سوداگرانه نیست و نخواهد بود.

3535


1397/01/05
12:24:05
5.0 / 5
4995
تگهای خبر: بازار مسكن , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان