با بدتر شدن تقابل با ماكرون؛

اعتصابات دوباره، راه آهن فرانسه را مختل كرد

اعتصابات دوباره، راه آهن فرانسه را مختل كرد بازسازی خانه: روز یكشنبه، میلیون ها نفر از شهروندان فرانسوی و مسافرانی كه در تعطیلات به سر می برند، با موج دیگری از اختلالات فلج كننده در سیستم حمل و نقل روبرو شدند.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر به نقل از رویترز، روز یكشنبه، میلیون ها نفر از شهروندان فرانسوی و مسافرانی كه در تعطیلات به سر می برند، با موج دیگری از اختلالات فلج كننده در سیستم حمل ونقل روبرو شدند. این درحالی صورت می گیرد كه كارگران راه آهن، در برابر برنامه های اصلاحات اقتصادی ماكرون، دست به اعتراض زده اند و برخی اتحادیه ها اخطار داده اند كه اعتصاب های خویش را بیشتر خواهند كرد.
هفته گذشته، كاركنان راه آهن اعتراض سراسری چرخشی خویش را آغاز كردند كه مقرر است تا ۳ ماه دیگر ادامه پیدا كند. آنها به برنامه تولید تغییرات كلی دولت در شركت دولتی راه آهن اس ان سی اف، اعتراض دارند. این بزرگترین چالشی است كه تا به حال، ماكرون در تلاش هایش برای مدرنیزه كردن اقتصاد، با آن روبرو شده است.
اس ان دی اف اعلام نمود كه كمی بیش از یك سوم كارگرانی كه برای عملكرد نرمال شبكه راه آهن مورد نیاز هستند، روز یكشنبه دست به اعتراض می زنند كه این در مقایسه با اعتراضات ۴۸ ساعته قبلی در سه شنبه و چهارشنبه، نشان دهنده كاهش مشاركت كارگران در اعتراضات است.
اما برخی اتحادیه های كارگری همین حالا اعلام نموده اند كه درحالی كه مذاكرات آنها با وزیران ماكرون به دیوار خورده است، مواضع خویش را تشدید خواهند كرد. مقامات این اتحادیه ها اعلام نموده اند، درصورتی كه تغییری صورت نگیرد، اعتصاب ها تا فراتر از ماه جون هم ادامه خواهند یافت.
لائورنت، رییس كارگران بخش راه آهن سی جی تی، اضافه كرد كه كارگران در صورت لزوم، خویش را آماده یك ماراتون كرده اند.

1397/01/20
18:58:49
5.0 / 5
5073
تگهای خبر: راه آهن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان