آمادگی اتریش برای سرمایه گذاری در زیرساخت های حمل و نقلی ایران

آمادگی اتریش برای سرمایه گذاری در زیرساخت های حمل و نقلی ایران بازسازی خانه: رایزن اقتصادی اتریش در دیدار با مدیرعامل شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور برای سرمایه گذاری شركت های راهسازی اتریش در توسعه زیرساخت های حمل و نقلی ایران اعلام آمادگی كرد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور خیرالله خادمی در دیدار با رایزن اقتصادی سفارت اتریش در ایران با اشاره به سابقه مثبت روابط اقتصادی میان دو كشور، ابراز امیدواری كرد تا همكاری ها در حوزه سرمایه گذاری در زیرساخت های ریلی و آزادراهی ادامه یابد.
وی اضافه كرد: هم اكنون ۳ هزار و ۴۱۰ كیلومتر خط ریلی، هزار و ۱۷۰ كیلومتر آزادراه و ۷ هزار و ۵۰۰ كیلومتر بزرگراه در ایران با مدیریت شركت ساخت و توسعه در دست ساخت است كه در زمینه سرمایه گذاری و تأمین مالی این پروژه ها آماده همكاری با شركت های مختلف هستیم.
معاون وزیر راه و شهرسازی تضمین بانك مركزی و مشوق های دولتی در مورد سرمایه گذاری در زیرساخت های حمل و نقل را عامل مهمی در علاقه مندی كشورهای مختلف برای حضور در ایران عنوان نمود و تصریح كرد: بسترهای لازم برای حضور سرمایه گذاران در زیربناهای حمل و نقل ایران فراهم شده و تا كنون هم با كشورهای مختلف قراردادها و تفاهم نامه هایی مرتبط با ساخت پروژه های ریلی و آزادراهی با شركت های خارجی به امضا رسیده است.
مدیرعامل شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور با اشاره به اینكه سال جدید در كشور ما از جانب مقام معظم رهبری جمهوری اسلامی ایران بعنوان پشتیبانی از كالای ایرانی نامگذاری شده است اظهار داشت: ما در زمینه تجهیزات و ماشین آلات هرجا كه مشابه ایرانی وجود داشته باشد از آن استفاده می نماییم و در تعاملات خود تمركز را بر جذب سرمایه های خارجی قرار داده ایم.
همچنین در این جلسه كریستف گراب مایر رایزن اقتصادی سفارت اتریش در ایران از علاقمندی این كشور برای حضور در زیرساخت های حمل و نقل ایران اطلاع داد.
وی با اشاره به اهمیت توسعه زیرساخت های حمل و نقل در جهان اظهار داشت: همانطور كه می دانید توسعه زیرساخت ها به خصوص در زمینه ریلی عنصری مهم در توسعه اقتصادی كشورها بشمار می رود و در پیشرفت كشورها بسیار مهم است.
گراب مایر، شركت های اتریشی فعال در حوزه راه آهن را همچون كشورهای مطرح در سطح جهان دانست و ابراز امیدواری كرد تا زمینه همكاری شركت های ایرانی با این شركت ها فراهم گردد.

1397/01/22
14:40:37
5.0 / 5
5571
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان