معاون وزیر راه و شهرسازی:

حمل ونقل خوزستان با طرح های توسعه فعلی تناسب ندارد

حمل ونقل خوزستان با طرح های توسعه فعلی تناسب ندارد بازسازی خانه: اهواز - معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: قبول داریم كه وضعیت حمل ونقل خوزستان با طرح های توسعه جاده ای، تناسب ندارد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، خیرالله خادمی شب گذشته در نشست شورای برنامه ریزی توسعه استان خوزستان با حضور اعضای كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اظهار نمود: امیدوارم بتوانیم با یك برنامه منسجم تا آنجا كه امكان پذیر است در حوزه راه و شهرسازی استان خوزستان تحولاتی تولید نماییم ولی قبول داریم كه وضعیت حمل ونقل خوزستان با طرح های توسعه جاده ای تناسب ندارد.
خادمی بیان كرد: در روزهای جنگ توسعه ای در حوزه حمل ونقل استان صورت نگرفت و پس از جنگ هم آن خرابی هایی كه در جاده ها و زیرساخت ها بود را اصلاح كردند. دو كریدور مهم كشوری داریم (یكی كریدور غرب كشور است كه از بندر امام شروع و به سمت تاجر می رود و از استان های غربی عبور می كند و دیگری هم كریدور جنوبی است كه برای توسعه سواحل تعریف شده و از شلمچه شروع و تا سیستان و بلوچستان ادامه دارد) كه از خوزستان می گذرند و از نمایندگان مجلس خوزستان تقاضا داریم چون بخش ساخت وساز و پیشنهادات اعتبارات با ماست ولی تصویب نهایی آن باید در مجلس صورت گیرد پس نیازمند توجه بیشتر در حوزه مجلس هستیم.
وی عنوان كرد: مطالعات برای طرح های توسعه ای در تمام نقاط خوزستان انجام شده است. خوزستان ۱۲۵ میلیارد تومان اعتبار در دهه ۸۰ داشت كه ۷۰ درصد آن استانی بوده است؛ البته در بخش ریلی هم اتصال با استفاده از مركز كشور به خوزستان به شدت در حال پیگیری است و از محل منابع داخلی و فاینانس اقدام می نماییم. همینطور اتصال از سمت استان لرستان را هم در دستور كار داریم.

1397/01/31
21:14:15
5.0 / 5
4854
تگهای خبر: توسعه , ساخت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان