معاون آخوندی خبر داد:

هزینه ۳۵۰ میلیارد تومانی برای تكمیل خط آهن قزوین رشت

هزینه ۳۵۰ میلیارد تومانی برای تكمیل خط آهن قزوین رشت به گزارش بازسازی خانه مدیرعامل شركت ساخت و توسعه اظهار داشت: ریل گذاری ۱۳۵ كیلومتر از خط آهن قزوین ـ رشت انجام شده كه برای تكمیل این پروژه، ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.به گزارش بازسازی خانه به نقل از شركت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل كشور، خیرالله خادمی اظهار داشت: پیشرفت فیزیكی راه آهن قزوین- رشت هم اكنون به ۷۹. ۶ درصد رسیده كه تا شهریور ماه سال ۹۲، پیشرفت ساخت و ساز این خط آهن ۴۵ درصد بوده است.
وی در مورد اعتبارات طرح اضافه كرد: تابحال ۱۳ هزار و ۴۸۵ میلیارد ریال برای این پروژه هزینه شده است و به منظور تكمیل عملیات اجرایی ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
معاون وزیر راه و شهرسازی از اتمام ریل گذاری ۱۳۵ كیلومتر از مسیر اطلاع داد و تصریح كرد: عملیات تكمیلی نصب خط مسیر اصلی در حال انجام است و با اتمام ریل گذاری ۳۰ كیلومتر باقی مانده، ریل به ایستگاه رشت خواهد رسید.
خادمی، تسهیل ارتباط ترانزیتی در كریدور شمال ـ جنوب را از اهداف مهم طرح دانست و عنوان كرد: با بهره برداری از این خط ریلی شهرستان های لوشان، منجیل، رشت و بندر انزلی به شبكه ریلی كشور متصل خواهند شد.
 

1396/07/16
23:37:04
5.0 / 5
4846
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان