رئیس انجمن شركت های ریلی خبر داد:

افزایش ۲ و نیم برابری هزینه تعمیر قطار مسافری، هر واگن ۷میلیارد تومان

افزایش ۲ و نیم برابری هزینه تعمیر قطار مسافری، هر واگن ۷میلیارد تومان بازسازی خانه: رئیس انجمن صنفی شركت های حمل و نقل ریلی اظهار داشت: با افزایش قیمت قطعات واگن های مسافری متأثر از افزایش قیمت فولاد و محصولات پتروشیمی، هزینه تعمیرات قطارها افزایش چشمگیری یافته است.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، محمد رجبی با بیان این مطلب خاطرنشان كرد: با افزایش تعرفه های خرید و تعمیر واگن ها، هزینه تأمین قطعات از سه میلیارد تومان به هفت میلیارد تومان خواهد رسید.
مدیرعامل یك شركت حمل و نقل ریلی اضافه كرد: هزینه بازسازی واگن ها به بیش از یك میلیارد تومان بالغ می گردد كه با تخصیص ارز مناسب به حدود ۸۰۰ میلیون تومان كاسته می شود. شركت های ریلی همین حالا هم به منظور تامین همین ارقام برای تعمیر و نگهداری واگن ها مشكلات فراوانی دارند.
وی خاطرنشان كرد: تأمین این میزان از هزینه از توان شركت ها خارج بوده و در این صورت شركت ها نمی توانند با انجام تعمیرات اساسی واگن ها، آنها را برای سیر آماده كنند.
رجبی افزود: ما از دولت می خواهیم كه با تخصیص ارز و منابع ویژه با سود كم بهره به شركت های حمل و نقل ریلی مسافری كمك كنند تا با نرخ ارز ۴۲۰۰ تومانی، چرخ، سیستم ترمز، باتری و... را از خارج كشور وارد كنند.
رئیس انجمن صنفی شركت های حمل و نقل ریلی تصریح كرد: اگر این امر ممكن نشود، به علت عدم وجود صرفه اقتصادی، ظرفیت صندلی ها را از دست می دهیم.

1397/07/05
18:35:41
5.0 / 5
5549
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان