سرقت خودروهای لوكس توسط ۳ دختر برای دوردور

سرقت خودروهای لوكس توسط ۳ دختر برای دوردور بازسازی خانه: رییس كلانتری ۱۵۸ كیانشهر از دستگیری سه دختر جوان كه برای دور دور كردن مبادرت به سرقت خودروهای لوكس كرده بودند، اطلاع داد.


سرهنگ سید امین موسوی پور در گفت وگو با ایسنا، دراین باره اظهار داشت: واحدهای گشتی تیم عملیات كلانتری ۱۵۸ كیانشهر درحال گشت زنی در محدوده خیابان صالحی بودند كه به یك دستگاه خودرو اپتیما مشكوك شده و مبادرت به بررسی سوابق پلاك خودرو كردند كه در نتیجه آن مشخص شد كه خودرو سه شب قبل در محدوده خیابان شریعتی سرقت شده است.
وی با اشاره به شناسایی مالك خودرو و دعوتش به كلانتری، اظهاركرد: این فرد بعد از رجوع به كلانتری اعلام نمود كه سه شب پیش بعد از آشنایی با دختری در خیابان او را سوار برخودرو كرده اما بعد از مدت زمانی كه برای خرید از ماشین پیاده شده است، خودرویش به سرقت رفته است.
رییس كلانتری ۱۵۸كیانشهر با اشاره به اینكه از داخل خودرو مدارك مربوط به یك دستگاه خودروی توسان هم كشف شد، تصریح كرد: مالك خودروی اپتیما اعلام نمود كه این مدارك متعلق به وی نیست كه بلافاصله مدارك توسان هم مورد استعلام قرار گرفت و مشخص شد كه خودروی مذكور هم حدود یك هفته قبل به سرقت رفته است كه مالك این خودرو هم به كلانتری دعوت و مشخص شد كه این خودرو هم به همان شیوه سواری اپتیما به سرقت رفته است.
موسوی پور با اشاره به اقدامات پلیس برای دستگیری سارق یا سارقان اظهار داشت: در تحقیقات پلیسی مشخص شد كه هر دو سرقت از جانب سه دختر جوان كه بین ۱۸ تا ۲۰ سال سن داشتند انجام شده است كه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری آنان در دستوركار قرارگرفت.
رییس كلانتری ۱۵۸ كیانشهر با اشاره به اینكه با انجام اقدامات پلیسی محل زندگی یكی از این دختران شناسایی شد، خاطرنشان كرد: محل زندگی این دختر دقیقا مقابل همان محلی بود كه خودروی سواری مسروقه را مقابلش پارك كرده بود.
وی با اشاره به دریافت دستور قضایی برای دستگیری سه دختر سارق اظهار داشت: این افراد در عملیاتی دستگیر و به كلانتری منتقل شدند كه در جریان تحقیقات انجام شده اعتراف كردند كه سرقت ها را با انگیزه تفریح و داشتن خودروی لوكس انجام داده و قصد داشتند با این خودروها به دور دور بروند و با افراد دیگری آشنا گردند.
موسوی پور با اشاره به تشكیل پرونده برای سه متهم دستگیر شده، خاطرنشان كرد: این افراد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.
1397/08/05
14:19:26
5.0 / 5
4875
تگهای خبر: مدارك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان