مدیرعامل هما خبر داد؛

مذاكره با غیراروپایی ها برای خرید هواپیما، احتمال ورود سوخو ۱۰۰

مذاكره با غیراروپایی ها برای خرید هواپیما، احتمال ورود سوخو ۱۰۰ بازسازی خانه: مدیرعامل شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از آغاز مذاكره با سازندگان غیر اروپایی هواپیما برای نوسازی بیشتر ناوگان هوایی هما اطلاع داد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از صداوسیما، فرزانه شرفبافی با اشاره به برنامه بلندمدت هما برای اصلاح ساختار سازمانی و خصوصی سازی اظهار داشت: با هر تامین كننده ای كه بتواند بدون نیاز به مجوز اوفك به ایران ایر هواپیما بفروشد، برای تامین هواپیما مذاكره می نماییم.
شرفبافی درباره تاثیر تغییر وزیر راه و شهرسازی بر سیاست های این شركت اظهار داشت: ما برای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" برنامه راهبردی ۳ ساله داریم و اهداف طولانی مدت برنامه ریزی شده و اصلاح فرآیندهای مالی، اصلاح ساختار سازمانی، اصلاح هزینه-درآمدهای هما و چگونگی خصوصی سازی هما را در دستور كار دادیم.
مدیرعامل هما افزود: معتقدم آقای اسلامی هم همسوی سیاست های كلان دولت تدبیر و امید است و همین مسیر را ادامه می دهد.
شرفبافی با اشاره به برنامه هما برای نوسازی ناوگان خود اظهار داشت: از هر كسی كه بتواند هواپیمای مورد نیاز هما را تامین كند استقبال می نماییم و حتی سراغ هواپیماهایی مانند سوخو ۱۰۰ یا هواپیماهایی كه تولید كشورهای غیر اروپایی هستند هم رفته ایم.
مدیرعامل هما اضافه كرد: اگر این شركت ها بتوانند بدون مجوز اوفك به ایران هواپیما بفروشند و قابلیت مذاكره داشته باشند، خرید این هواپیماها را بررسی می نماییم.
وی به سفر اخیر خود به جمهوری آذربایجان هم اشاره نمود و اظهار داشت: به دعوت سفیر آذربایجان در ایران و مدیرعامل هواپیمایی آزال به آذربایجان سفر كردیم و میهمان آن ها بودیم و در این سفر توسعه همكاری ها و احتمال كد شیرینگ ایران ایر و شركت بوتو بررسی گردید.
مدیرعامل هما افزود: بحث هندلینگ و امكان پروازهای با واسطه با استفاده از باكو به اروپا هم در این سفر مورد بحث قرار گرفت و با استقبال طرف آذربایجانی مواجه گردید. حتی امكان اتحاد (Alliance) هم مورد بررسی قرار گرفت.
وی اضافه كرد: مقرر است در مذاكرات بعدی، نمایندگان آزال در ایران و ایران ایر میهمان باشند و سازمان هواپیمایی كشوری و شركت فرودگاه ها هم در این جلسات همراهی خواهند كرد.

1397/08/14
12:31:33
5.0 / 5
5092
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان