نماینده مجلس خبر داد:

خرید هواپیما از ژاپن در برابر پول فروش نفت

خرید هواپیما از ژاپن در برابر پول فروش نفت بازسازی خانه: نایب رئیس كمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: مسئولان در شرایط كنونی تمام تمركز خویش را برای خرید هواپیماهای نو گذاشته اند و دیگر خرید هواپیماهای دست دوم در دستور كار نیست.به گزارش بازسازی خانه به نقل از خانه ملت، سیدابوالفضل موسوی بیوكی با اشاره به رویكرد جدید سازمان هواپیمایی كشوری برای نوسازی ناوگان حمل و نقل هوایی، اظهار داشت: به صورت حتم تمام كشورها و شركت های تولیدكننده هواپیما بعنوان گزینه توسط سازمان هواپیمایی مورد بررسی قرار می گیرد تا از این طریق ناوگان هواپیمایی تجهیز و نوسازی شود.
نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی افزود: امروز بخش عمده ای از ناوگان حمل و نقل هوایی كشور دارای عمر بالا و فرسودگی است، از این رو دولت و وزارت راه و شهرسازی باید نسبت به تكمیل خطوط هوایی شامل مسافربری و باربری اقدام نمایند.
آی آرجی چینی، میتسوبیشی ژاپنی و سوخوی روسی در راه ناوگان هوایی ایران
وی با اشاره به برنامه ریزی و مذاكره دولت برای خرید هواپیما از شركت آی آر جی چین، میتسوبیشی ژاپن و سوخو روسی، اضافه كرد: ناوگان هواپیمایی تابحال از بلوك شرق تنها نسبت به خرید هواپیما از روسیه اقدام نموده بود، اما هواپیماهای روسی نتوانستند به خوبی امتحان خویش را پس بدهند و خاطرات نامطلوبی درباره توپولف های دست دوم در اذهان مردم و مسئولان نقش بست.
نایب رئیس كمیسیون عمران مجلس تصریح كرد: مسئولان در شرایط كنونی تمام تمركز خویش را برای خرید هواپیماهای نو گذاشته اند و دیگر خرید هواپیماهای دست دوم در دستور كار نیست، از این رو گزینه های مختلفی برای خرید هواپیما همچون شركت چینی، ژاپنی و حتی روسی مطرح است.
موسوی بیوكی اظهار داشت: مسئولان در شرایط كنونی تمام تمركز خویش را برای خرید هواپیماهای نو گذاشته اند و دیگر خرید هواپیماهای دست دوم در دستور كار نیست، از این رو گزینه های مختلفی برای خرید هواپیما همچون شركت چینی، ژاپنی و حتی روسی مطرح است.
خرید هواپیما از ژاپنی ها در ازای پول فروش نفت
این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: در شرایط كنونی كشوری مانند ژاپن توسط آمریكا از تحریم های نفتی معاف شده است، حال می توان از این مسئله برای خرید و تهاتر بهره برده بود؛ به گونه ای كه این كشور به جای پرداخت هزینه خرید نفت، به ایران، هواپیمای نو بفروشد، از این رو می توان به خوبی ناوگان حمل و نقل هوایی كشور را نوسازی كرد.
نایب رئیس كمیسیون عمران مجلس افزود: البته اولویت اصلی در خرید هواپیما، كیفیت آن است؛ از این رو مسئولان سازمان هواپیمایی باید تمام شرایط و اولویت ها برای خرید هواپیما را بررسی و طبق آن نسبت به مذاكره با كشورها اقدام نمایند.

1397/08/24
22:35:41
5.0 / 5
4648
تگهای خبر: تولید , سازمان , شركت , شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان