معاون وزیر راه خبر داد:

پیشرفت فیزیكی ۹۲ درصدی فاز یك آزادراه تهران-شمال

پیشرفت فیزیكی ۹۲ درصدی فاز یك آزادراه تهران-شمال بازسازی خانه: مدیرعامل شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور با اشاره به پیشرفت۹۲درصدی فاز یك آزادراه تهران-شمال اظهار داشت: عملیات روسازی بتنی فاز یك این آزادراه با پیشرفت فیزیكی۵۶ درصدی در حال اجرا می باشد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور، خیرالله خادمی در حاشیه بازدید اعضای كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از آزادراه تهران ـ شمال اظهار داشت: منطقه یك آزادراه با كاهش ۶۲ كیلومتری مسیر به لحاظ ترافیكی مهمترین منطقه در این پروژه شمرده می شود و الان با پیشرفت فیزیكی ۹۲ درصد مراحل اجرایی را طی می كند.
وی اضافه كرد: این منطقه در كنترل ترافیك كل پایتخت و خصوصاً غرب تهران تحول اساسی احداث خواهدنمود و سبب حذف گلوگاه های ترافیكی و كاهش بار ترافیكی در استان البرز خواهد شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی پیشرفت فیزیكی اجرای روسازی بتنی را در منطقه یك این آزادراه را ۵۶ درصد اعلام و بیان كرد: علیرغم سرمای هوا و شرایط اقلیمی خاص و همین طور محدودیت های ترافیكی در جاده چالوس، عملیات روسازی با جدیت در حال انجام است؛ پیشرفت فیزیكی زیرسازی فاز یك این آزادراه ۹۸.۵ درصد است.
مدیرعامل شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور از تأمین تأسیسات و تجهیزات منطقه یك آزادراه تهران - شمال آگاهی داد و گفت: تجهیزات الكترونیكی، مكانیكی، تجهیزات مخصوص تونل ها، سرویس های مخابراتی و... تهیه شده است و هم اكنون ۲۶ درصد پیشرفت فیزیكی دارد.
همچنین در ادامه این بازدید محمدرضا رضایی كوچی رئیس كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی آزادراه تهران- شمال را پروژه ای منحصر به فرد دانست و اظهار داشت: اجرای این پروژه نشان از توان بالای مهندسان داخلی دارد و بازدید دو پارسال اعضای كمیسیون عمران از آزادراه جرقه ای برای آغاز تلاش مجلس برای صدور خدمات فنی و مهندسی به خارج از كشور بود.

1397/09/15
12:48:50
5.0 / 5
4683
تگهای خبر: احداث , توسعه , خدمات , ساخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان