مدیرعامل شهر جدید پردیس اعلام كرد:

حل مشكلات مسكن مهر پردیس با تعامل سایر وزارتخانه ها

حل مشكلات مسكن مهر پردیس با تعامل سایر وزارتخانه ها بازسازی خانه: مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پردیس اظهار داشت: مشكلات پردیس اساسا با برنامه ریزی و تعامل سازنده بین وزارتخانه های راه، نفت، نیرو و كشور كاملا قابل حل است.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، با تغییر وزیر راه و شهرسازی و به دنبال آن انتصاب مدیرعامل شهر جدید پردیس، این شهر در كانون توجهات وزارت راه و شهرسازی و سایر وزارت خانه های در رابطه با تأمین زیرساخت های شهری، اجتماعی و خدماتی قرار گرفته و ارتقای كیفیت زندگی ساكنان این شهر جدید در كنار كوشش برای تكمیل پروژه های مسكن مهر مورد توجه جدی مسئولان این شهر واقغ شده؛ موضوعی كه همواره در سال های اخیر خواسته بخش اعظمی از پردیس نشینان بوده است. به نظر می آید تغییر مدیریت این شهر می تواند برای اعمال نظرات ساكنان مسكن مهر مؤثر باشد.
در همین زمینه سید مهدی هدایت مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پردیس در دیدار با پیمانكاران پروژه های مسكن مهر این شهر جدید با تاكید بر اینكه ما در این دوره شاهد رشد شهرهای جدید و قرارگیری آنها در مرحله بلوغ بوده ایم اظهار داشت: خوشبختانه در كنار تمامی اقدامات لازم برای تأمین خدمات زیربنایی، بحث های اجتماعی جهت ارتقای كیفیت زندگی در این مناطق به جد در حال پیگیری بوده و در دستور كار قرار گرفته است.
هدایت با اشاره به اینكه بین شهرهای جدید مسئله پردیس باید به صورت خاص پیگیری شود اظهار داشت: در این مسیر انتظار داریم تا با عنایت به گستردگی مشكلات پردیس، برگزاری جلسه شورای مسكن با حضور تمامی دستگاه های خدمات رسان امری ضروری بوده كه باید از این به بعد در دستور كار قرار گیرد.
این مقام مسئول در این خصوص افزود: در این مسیر از نمایندگان حوزه انتخابیه انتظار داریم تا ردیف اعتباری لازم برای تأمین زیرساخت های شهری مشخص شده و برای كمك به شهر تزریق شود.
وی همین طور تاكید كرد: در زمینه كسری واحدهای پردیس باز برنامه ای تهیه و تدابیر لازم را در این جهت اتخاذ كردیم كه با كمك شورایعالی معماری و شهرسازی می توانیم آنها را عملیاتی نماییم.
هدایت در ادامه سخنان خود افزود: در این مسیر از بخش قضایی شهرستان پردیس باز درخواست داریم تا هرچه سریعتر آرای قطعی مشكلات فاز ۸ را صادر و گشایشی برای تعیین تكلیف بخشی از پروژه های این منطقه داشته باشد.
مدیرعامل شركت عمران شهر جدید پردیس با تاكید براینكه مشكلات پردیس اساسا با برنامه ریزی و تعامل سازنده بین وزارتخانه های راه، نفت، نیرو و كشور كاملا قابل حل است اظهار داشت: مطمئنا شركت عمران به تمام سازندگانی كه هدف اتمام پروژه ها را دارند كمك خواهدنمود اما بدون شك با آن دسته از پیمانكارانی كه قصد توقف پروژه ها و عدم تحویل واحدها طبق چارچوب منعقد شده را دارند برخورد خواهیم كرد.
وی اشاره كرد: شركت عمران این امید را به تمامی متقاضیان خواهد داد كه هیچ پروژه ای را بلاتكلیف باقی نخواهد گذاشت چراكه دیگر زمانی برای فرصت سوزی وجود ندارد.

1397/09/23
12:33:48
5.0 / 5
4566
تگهای خبر: پیمانكار , خدمات , ساخت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان