یك مقام مسئول در شركت راه آهن:

دنبال افزایش بودجه دولتی راه آهن نیستیم

دنبال افزایش بودجه دولتی راه آهن نیستیم بازسازی خانه: عضو هیئت مدیره شركت راه آهن اظهار داشت: هدف گذاری ما در تامین بودجه سال ۹۸، استفاده از سرمایه های بخش غیردولتی است و متكی به بودجه دولتی نیستیم.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، سعید رسولی در مراسم راه اندازی اولین درزین گشت پلیس (مینی بوس ریلی گشت پلیس) با اشاره به اینكه از زمان تغییر فرمانده پلیس راه آهن كشور شاخص های امنیت در راه آهن رشد داشته است، اظهار داشت: امروز شاهد استفاده خاص و جدیدی از امكانات شبكه ریلی هستیم. این شبكه استعدادهای زیادی برای خدمت رسانی دارد كه جابجایی بار و مسافر بخشی از این خدمات است. ما بارها به مسئولان مدیریت بحران اعلام نموده ایم كه حاضریم در زمان وقوع بحران یا سوانح، امكانات ریلی را برای كمك رسانی یا امدادرسانی بسیج نماییم.
وی اضافه كرد: در ماه گذشته نخستین آمبولانس ریلی در محور لرستان و یك مركز اورژانس در حاشیه ایستگاه بیشه در جنوب لرستان بوجود آورده ایم. امروز هم درزین را برای گشت پلیس مجهز كرده ایم؛ امیدواریم در سایر استان های ریلی هم از این وسیله استفاده گردد.
عضو هیئت مدیره شركت راه آهن خاطرنشان كرد: در آستانه تصویب لایحه بودجه سال ۹۸ هستیم و در بخش بودجه راه آهن، هدف گذاری ما این است كه از سرمایه بخش غیردولتی استفاده نماییم.
وی افزود: حوزه معاونت سرمایه گذاری و اقتصاد حمل و نقل راه آهن هم اقدامات خوبی جهت استفاده از ظرفیت بازار سرمایه و ظرفیت قانونی صرفه جویی در مصرف سوخت انجام داده است.

1397/11/04
13:21:02
5.0 / 5
4953
تگهای خبر: بازار , خدمات , راه آهن , رزین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان