با دستور مدیركل بنیاد مسكن استان تهران؛

بنیادمسكن استان تهران بعنوان معین بازسازی دشت آزادگان برگزیده شد

بنیادمسكن استان تهران بعنوان معین بازسازی دشت آزادگان برگزیده شد بازسازی خانه: بنیاد مسكن استان تهران با دستور مدیركل بنیاد مسكن استان تهران بعنوان دستگاه معین بازسازی شهرستان دشت آزادگان برگزیده شد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، سپس وقوع سیل خسارت بار فروردین ماه در كشور و متعاقب آن لطمه های وارده به بخش های عظیمی از استان های لرستان، ایلام و خوزستان و انتخاب استانداری تهران بعنوان استان معین خوزستان، بنیاد مسكن استان تهران بعنوان دستگاه معین بازسازی شهرستان دشت آزادگان اعلام آمادگی نمود و به عنوان معین این شهرستان در امر بازسازی انجام وظیفه خواهدنمود.
گفتنی است كه با عنایت به تصمیمات به عمل آمده بنیاد مسكن استان تهران با دستور غلامرضا صالحی مدیركل بنیاد مسكن استان تهران بلافاصله ضمن اعزام تعداد زیادی از ماشین آلات سنگین خود مشتمل بر چندین دستگاه لودر، گریدر و كمپرسی و كشنده به استان خوزستان، چندین تن از كارشناسان خبره ی این بنیاد به منطقه ی دشت آزادگان اعزام شدند.
لازم به ذكر است كه صالحی مدیركل بنیاد مسكن استان تهران از بامدادان چهارشنبه شخصاً در منطقه حضور یافته و بلافاصله جلسات متعددی با فرهادی فرماندار تهران، ساعدی فرماندار شهرستان دشت آزادگان و همین طور نماینده مردم شریف این شهرستان در مجلس شورای اسلامی و نمایندگان استانداری تهران جهت هماهنگی امر بازسازی برگزار كرد.
در ادامه جلسات یاد شده عصر امروز جلسه توجیهی با دهیاران چند روستای درگیر سیل این شهرستان در محل ستاد معین بنیاد مسكن استان تهران مستقر در دشت آزادگان برگزار و درباب نحوه ی بازسازی این روستاها تبادل نظر شد.
شهرستان دشت آزادگان به مركزیت سوسنگرد دارای ۴ شهر و پنج دهستان بوده و در شصت كیلومتری مركز استان واقع شده است و از دیگر شهرهای مهم این شهرستان می توان از شهر بستان نام برد.

1398/02/01
16:10:27
5.0 / 5
4864
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان