یك مقام مسئول خبر داد؛

بهره برداری ایستگاه های راه آهن تا پایان سال

بهره برداری ایستگاه های راه آهن تا پایان سال به گزارش بازسازی خانه سرپرست اداره كل ساخت ساختمان های راه آهن شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور اظهار داشت: امسال ۱۰ ایستگاه راه آهن به مساحت ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار متر مربع به بهره برداری خواهد رسید.به گزارش بازسازی خانه به نقل از شركت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل كشور، غلامرضا رضایی بالاجو با تاكید بر توسعه شبكه ریلی و اتصال مراكز استان های كشور به شبكه سراسری راه آهن اظهار داشت: با عنایت به اولویت توسعه خطوط ریلی امسال و اتصال پنج مركز استان به شبكه ریلی عملیات اجرایی ایستگاه های راه آهن با سرعت بیشتری در حال انجام است.
وی اضافه كرد: با عنایت به كمبود اعتبارات عملیات اجرایی ایستگاه ها فازبندی شد و بخش مسافری آن ها در اولویت اجرا قرار گرفت كه با عنایت به مجوزهای دریافت شده از شورای عالی فنی و پرداخت بخشی از مطالبات پیمانكاران در ابتدای سال، عملیات احداث ایستگاه ها شتاب قابل توجهی گرفت.
سرپرست اداره كل ساخت ساختمان های راه آهن، بنادر و فرودگاه ها از ثبت ركورد جدید در ساخت ایستگاه ها اطلاع داد و تصریح كرد: در شش ماه نخست سالج اری ركورد ساخت ایستگاه های مسافری در ۳۰ سال قبل شكست و از لحاظ متراژ به بیش از دو برابر میانگین ساخت رسید.
رضایی بالاجو در ادامه تصریح كرد: امسال بیش از ۱۰ ایستگاه مسافری راه آهن در زمینی به مساحت ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار مترمكعب كه متراژ ساختمان های آن در حدود ۱۴۳ هزار مترمربع است افتتاح می گردد و به بهره برداری می رسد.
وی با تاكید بر افتتاح ایستگاه های همدان و ساوه در محور تهران ـ همدان اعلام نمود: ایستگاه های راه آهن فیروزان و كرمانشاه در محور غرب كشور آماده بهره برداری است و ایستگاه های نقده و ارومیه در محور مراغه ـ ارومیه هم در مراحل نهایی آماده سازی قرار دارد.
سرپرست اداره كل ساخت ساختمان های راه آهن، بنادر و فرودگاه ها از برگزاری مناقصه ۲۰ ایستگاه تا آخر سال جاری اطلاع داد و اضافه كرد: عملیات اجرایی ایستگاه راه آهن بستان آباد در محور میانه ـ تبریز آغاز شده است و تا آخر سال آماده بهره برداری خواهد بود و ایستگاه های كوهین، لوشان، رستم آباد، سراوان و رشت هم در مراحل تكمیل عملیات قرار دارد.
 

1396/08/30
15:18:18
5.0 / 5
5827
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان