مدیركل بنیاد مسكن استان خوزستان:

بنیاد مسكن در حال ارزیابی مناطق زلزله زده مسجدسلیمان است

بنیاد مسكن در حال ارزیابی مناطق زلزله زده مسجدسلیمان است به گزارش بازسازی خانه مدیركل بنیاد مسكن استان خوزستان اظهار داشت: از همان لحظات اولیه وقوع زمین لرزه در مسجدسلیمان همكاران ما در محل حضور یافته و در حال ارزیابی مناطق خسارت دیده هستند.مسعود انصاریان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به وقوع زمین لرزه ۵.۷ ریشتری در مسجدسلیمان و بروز خسارت هایی در بعضی مناطق اظهار نمود: بنیاد مسكن بر مبنای وظیفه خود در همان ساعات اولیه وقوع زلزله در مكان حادثه حضور یافته و در حال ارزیابی خسارات اولیه است.
انصاریان اظهار داشت: ارزیابی از میزان خسارت های وارده در روستاها شروع شده و تا ساعاتی دیگر ارزیابی اولیه صورت خواهد گرفت.
وی با بیان اینكه بعد از وقوع زلزله معاون بازسازی مسكن روستایی به منطقه اعزام شده است، اظهار داشت: زلزله در شهرستانهای مسجد سلیمان، لالی، ایذ و اندیكا بیشتر احساس شده است.
به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، مرد كهنسال در منطقه ۲۲ بهمن مسجدسلیمان بعد از زمین لرزه در اثر ترس و عارضه سكته جان باخت ضمن اینكه این زمین لرزه تابحال چهار نفر زخمی هم داشته است.
گروه های ارزیاب و امدادی به مناطق زلزله زده اعزام شده اند و فرمانداری های مسجدسلیمان، هفتكل، ایذه، اندیكا و باغملك در وضعیت آماده باش هستند.
تاكنون چهار نفر به دلیل زمین لرزه مسجدسلیمان زخمی شده اند و چند ساختمان هم تخریب شده است.
به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، ساعت ۱۱: ۳۰ دقیقه امروز زمین لرزه ای با قدرت ۵.۷ ریشتر شهرستان مسجدسلیمان در استان خوزستان را به شدت تكان داد.
شدت زمین لرزه به حدی بود كه همه شهرهای استان خوزستان و حتی برای استان لرستان هم این زمین لرزه را احساس كردند.


1398/04/18
13:13:49
5.0 / 5
4738
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان