مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان:

بهسازی محورهای لطمه دیده در سیل خوزستان اولویت بندی می شود

بهسازی محورهای لطمه دیده در سیل خوزستان اولویت بندی می شود بازسازی خانه: مدیركل راهداری وحمل ونقل خوزستان اظهار داشت: باتوجه به كاهش اعتبار ابلاغی برای بهسازی محورهای خسارت دیده درسیل نسبت به خسارت برآورد شده، عملیات بهسازی محورهای لطمه دیده اولویت بندی می شود.غلامعباس بهرامی نیا در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: بعد از سیل، با امكانات و اعتبارات محدود اداره كل، نسبت به ترمیم موقت خرابی ناشی از سیل در جاده ها و ابنیه های فنی اقدام و كوشیدیم با این اقدامات شرایط مناسبی را برای تردد ایمن در این جاده ها برقرار شود.
وی اضافه كرد: خرابی های ناشی از سیل در بعضی جاده های استان به شكلی بود كه نیازمند ابلاغ اعتبار بودیم و بر همین مبنا پیگیری های لازم درباب تخصیص اعتبارات در رابطه با سیل از طرف وزارت راه و شهرسازی، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و اطلاعات قرارگاه بازسازی استان، صورت گرفت.
مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان بیان كرد: قسمتی از اعتبارات مربوط سیل در حال ابلاغ به این اداره كل است اما در مجموع اعتبار در نظرگرفته شده كمتر از خسارت برآورد شده است.
بهرامی نیا افزود: با پیگیری هایی كه صورت گرفت، مقرر است جاده ها و ابنیه های فنی خسارت دیده شده خوزستان طی سه مرحله بهسازی و ترمیم شوند اما تمام تلاش خودرا خواهیم داشت تا با اولویت بندی، محورهایی كه وضعیت بحرانی تری دارند در دستور كار قرار گیرند.
وی اظهار نمود: شرایط برگزاری مناقصه برای محورهای در اولویت، فراهم گشته است و در كوتاه ترین زمان ممكن برمبنای ضوابط و مقررات، نسبت به انتخاب پیمانكار اقدام خواهیم كرد تا كار بهسازی و ترمیم اساسی در محورهای ابلاغ اعتبار شده، آغاز شود.
پیشنهاد ارائه شده از طرف اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در خصوص در اختیار قرار دادن قیر بلاعوض برای جاده ها و محورهای خسارت دیده ناشی از سیل در ستاد مركزی قرارگاه بازسازی كشور مورد بررسی می گیرد و در صورت به تصویب رسیدن كمك قابل توجهی به تسریع در روند اجرای پروژه ها خواهدنمود.


منبع:

1398/04/27
10:34:37
5.0 / 5
4881
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان