وزیر راه و شهرسازی:

متروی هشتگرد تابستان افتتاح می شود، دو رام قطار خریداری شد

متروی هشتگرد تابستان افتتاح می شود، دو رام قطار خریداری شد بازسازی خانه: وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینكه متروی هشتگرد تابستان امسال افتتاح می شود، اظهار داشت: دو رام قطار نیز خریداری شده است.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، محمد اسلامی بامداد سه شنبه در حاشیه بازدید از پروژه متروی هشتگرد، اظهار نمود: معاون اول رئیس جمهور امروز از این پروژه بازدید كردند و آمادگی مسیر برای بهره برداری با حضور وی مورد بررسی قرار گرفت.
وی با اشاره به برشی كه در پروژه به وجود آمده تا یك ایستگاه مترو در حاشیه اتوبان ایجاد شود، اظهار داشت: عملیات اجرایی پروژه مترو با عنایت به وعده های داده شده از پیشرفت خوبی برخوردار می باشد.
وزیر راه و شهرسازی با تاكید بر اینكه این پروژه تابستان جاری بهره برداری می شود، اظهار داشت: یكی از مطالبات جدی شهروندان هشتگرد بهره برداری از پروژه مترو است و خوشبختانه دو رام قطار نیز برای این پروژه خریداری شده است.
پرونده اجرایی مسكن مهر تا اختتام امسال بسته می شود
به گفته اسلامی با هماهنگی های انجام شده با شركت متروی تهران، خط حركت متروی هشتگرد در دستور كار قرار می گیرد.
وی در بخش دیگری به وضعیت مسكن كاركنان اشاره نمود و اظهار داشت: مسكن برای خبرنگاران، كارگران و غیره در برنامه است و انجام می شود.
وزیر راه و شهرسازی با تاكید بر اینكه پرونده اجرایی مسكن مهر تا اختتام امسال بسته می شود، اظهار داشت: پرونده شركت های كه مشكل حقوقی و قضایی دارند نیز بررسی می شود.
اسلامی در ادامه به وضعیت اجاره بهای مسكن نیز اشاره نمود و اظهار داشت: گزارش معاونت مسكن كه به رئیس جمهور ارائه شده است، نشان داده است نرخ اجاره بها، قیمت یك متر مربع مسكن و نرخ تورم هماهنگ حركت كرده است.


منبع:

1398/05/01
17:29:35
5.0 / 5
4700
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان