معاون عمرانی استانداری گیلان:

تعریض مسیر قدیمی رحیم آباد به كلاچای در اولویت استان گیلان است

تعریض مسیر قدیمی رحیم آباد به كلاچای در اولویت استان گیلان است به گزارش بازسازی خانه معاون عمرانی استانداری گیلان اظهار داشت: با توجه عبور جاده رحیم آباد به كلاچای از مسیرهای جنگلی، اولویت مسئولان استان گیلان تعریض و اصلاح مسیر قدیمی موجود است.


علی او سط اكبر ی مقدم روز پنجشنبه در حاشیه بازدید معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه كشور از محور رحیم آباد به كلاچای به خبرنگار مهر اظهار داشت: در استان گیلان ۴۰ كیلومتر از پروژه رحیم آباد به كلاچای قرار دارد اما همین میزان هم مشكلات زیست محیطی دارد بخصوص عبور جاده از جنگل برای ما نگران كننده است. وی بیان كرد: عبور طرح در محدوده استان گیلان از مناطق جنگلی فاقد مطالعات زیست محیطی است و ادامه كار را گرفتار وقفه كرده است.
معاون عمرانی استانداری گیلان بیان كرد: بعد از اشكالات وارد شده از جانب محیط زیست كار متوقف شده است و در استان تصمیم گرفتیم مطالعات ما روی محور موجود باشد بنابراین تعریض مسیر در دستور كار قرار دارد. مقدم اضافه كرد: نگاه ما حفظ محیط زیست و پیشگیری از نتایج تخریب جنگل است ولی امیدواریم مطالعات یكپارچه محیط زیستی طرح تهیه و آماده شود تا این كار به سرانجام برسد. وی تصریح كرد: هم اكنون از شهر كلاچای تا رحیم آباد به طول ۷ كیلومتر تعریض مسیر انجام شده و راه تبدیل به راه اصلی شده و از رحیم آباد به پل رود به طول ۳۰ كیلومتر هم تعریض مسیر داریم ولی در ۱۲۱ كیلومتر مسیر هنوز اقدامی نشده است.
مقدم اظهار داشت: پیمانكار در ۹ كیلومتر مسیر در حال انجام كار است و عملیات اجرایی ادامه دارد اما چون در مورد مشكلات زیست محیطی مصوباتی داشتیم مقرر شده اگر مقرر است كاری در محور قدیم و جدید صورت گیرد با اولویت محور قدیم باشد.


1398/05/05
14:02:18
5.0 / 5
4740
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان