با حكم وزیر راه و شهرسازی صورت گرفت

انتصاب اعضای شورای عالی زیربنایی حمل و نقل، معاون حمل و نقل حذف شد؟

انتصاب اعضای شورای عالی زیربنایی حمل و نقل، معاون حمل و نقل حذف شد؟ بازسازی خانه: وزیر راه و شهرسازی و رئیس شورای عالی فنی امور زیربنایی حمل و نقل با صدور حكمی اعضای این شورای عالی را برای مدت دو سال منصوب نمود.به گزارش بازسازی خانه به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی با صدور حكمی عبدالهاشم حسن نیا رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، علی عابدزاده رئیس سازمان هواپیمایی كشوری، محمد راستاد مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، خیرالله خادمی مدیرعامل شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور، سعید رسولی مدیرعامل شركت راه آهن جمهوری اسلامی ایران و محمد شكرچی زاده رئیس مركز تحقیقات راه، مسكن و شهرسازی را برای مدت دو سال بعنوان اعضای شورای عالی فنی امور زیربنایی حمل و نقل كشور منصوب نمود.
رئیس شورای عالی فنی امور زیربنایی حمل و نقل كشور در این حكم آورده است؛ نظر به تجارب و توانمندی جنابعالی و به سبب اساسنامه شورای عالی فنی امور زیربنایی حمل و نقل، جنابعالی به مدت دو سال بعنوان عضو شورا منصوب می شوید.
وزیر راه و شهرسازی در ادامه بیان داشت: امید است با یاری خداوند متعال، بهره گیری از ظرفیت های موجود و مشاركت مؤثر در شورا و كارگروه های تخصصی وابسته، موجبات تحقق اهداف و ماموریت های شورا را در تعیین سیاست ها، راهبردها و تدوین ضوابط و مقررات فنی زیربخش های حمل و نقل فراهم آورید. به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، برمبنای اعلام سایت رسمی وزارت راه و شهرسازی، در شورای عالی فنی و زیربنایی علاوه بر افراد مذكور در حكم وزیر راه، از نمایندگان بخش خصوصی و دانشگاهی نیز حضور دارند همین طور شهرام آدم نژاد معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی نیز مهم ترین عضو این شوراست كه بنظر می رسد در حكم جدید وزیر راه، وی از عضویت در این شورا كنار گذاشته شده است. معین نمی باشد آیا مقرر است آدم نژاد در حكم دیگری به عضویت در این شورا منصوب شود یا خیر؟
منبع:

1398/05/06
13:23:29
5.0 / 5
4852
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان