قانون پیش فروش مسكن اصلاح می شود

قانون پیش فروش مسكن اصلاح می شود بازسازی خانه: فرهادیه از پیشنهاد تامین مالی مسكن كم درآمدها در بودجه 99 و بررسی اصلاحات قانون پیش فروش در مركز پژوهش های مجلس آگاهی داد.


به گزارش بازسازی خانه به نقل از خبر آنلاین به نقل از وزارت راه و شهرسازی، عباس فرهادیه مدیركل دفتر سرمایه گذاری و اقتصاد مسكن درباب جزئیات بررسی تبصره ها و ردیف های بودجه ۹۹ بخش مسكن كه جلسات آن در وزارتخانه برگزار شده است، با بیان این مطلب كه دو ردیف اصلی بودجه و دو تبصره در بخش مسكن مورد بررسی قرار گرفت، اظهار نمود: در دو ردیف اصلی بودجه ای كه پیشنهاد شده و مورد بحث و بررسی قرار گرفته یكی تامین منابع تكمیل خدمات روبنایی و محوطه سازی مسكن مهر و دیگری تامین منابع مالی مورد نیاز برای كمك به تامین مسكن گروه های كم درآمد است.
وی افزود: در تبصره ها نیز مقرر شده است كه در چارچوب بودجه اضافه شود، رفع موانع و مشكلات حوزه بیمه، مالیات و تسهیلات مدنظر قرار گرفته است كه در مورد آنها بحث و بررسی های لازم انجام گرفت. مدیركل دفتر سرمایه گذاری و اقتصاد مسكن درباب آخرین وضعیت بررسی قانون پیش فروش ساختمان و اصلاحاتی كه قرار بود تا در مجلس راجع به آن بررسی های لازم صورت بگیرد، اعلام نمود: اصلاحات قانون پیش فروش در مركز پژوهش های مجلس و همین طور كمیسیون قضایی مجلس در دست بررسی قرار دارد. 223223


منبع:

1398/06/18
23:36:18
5.0 / 5
4610
تگهای خبر: بیمه , تسهیلات , خدمات , درآمد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان