خبر مهم برای متقاضیان مسكن مهر

خبر مهم برای متقاضیان مسكن مهر به گزارش بازسازی خانه مهر نوشت: معاون وزیر راه و شهرسازی از تكمیل 40 هزار واحد مسكن مهر در كشور آگاهی داد و اظهار داشت: در كوشش برای رفع مشكلات حقوقی متقاضیان مسكن مهر هستیم.


علی نبیان ضمن بیان اینكه تكمیل پروژه های مسكن مهر تا اختتام امسال در دستور كار نخست وزارت راه و شهرسازی قرار دارد، گفت: این وزارتخانه متعهد به راه اندازی ۹۰ هزار واحد مسكن مهر در شهرهایی با جمعیت بیشتر از ۲۵ هزار نفر تا اختتام امسال است. وی با اشاره به اینكه تابحال ۴۰ هزار واحد مسكن مهر در سراسر كشور به بهره برداری رسیده است، اضافه كرد: تعیین تكلیف متقاضیانی كه در پروژه مسكن مهر درگیر مشكلات حقوقی هستند از اولویت های وزارت راه و شهرسازی است.
۲۵۲ فقره دست درازی به اراضی دولتی معاون وزیر راه و شهرسازی با ابراز امیدواری برای تكمیل پروژه های مسكن مهر تا آخر سال ۹۸ اشاره كرد: رفع مشكلات حقوقی متقاضیان به پیشروی عملیات اجرایی پروژه های مسكن مهر سرعت می بخشد. نبیان در ادامه با اشاره به تأكیدات مقام معظم رهبری در حوزه جلوگیری از زمین خواری تصریح كرد: در روزهای نوروز امسال ۲۵۲ مورد دست درازی به اراضی دولتی رخ داد كه به سرعت رسیدگی شد و این اراضی به املاك دولت بازگشت. وی بابیان اینكه به دستور مقام معظم رهبری یگان حفاظت از اراضی دولتی در سازمان ملی زمین و مسكن تشكیل شد، افزود: این یگان حفاظتی از سه سال قبل فعالیت خودرا آغاز نموده است و الان در تمام شهرستان ها و استان های كشور یگان های حفاظت از اراضی دولتی فعال گردیده است. مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسكن اظهار داشت: حفاظت از اراضی دولتی یكی از مهم ترین وظایف این سازمان به شمار می روند كه با بهره گیری از تمام اختیارات و امكانات موجود در این سازمان گام مؤثری در امتداد حفظ و حراست از این اراضی در سراسر كشور برداشته شده است.


منبع:

1398/06/23
13:58:30
5.0 / 5
4471
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان