معاون ایران ایر اعلام كرد:

ایجاد 68 هزار صندلی پروازی از تهران به نجف

ایجاد 68 هزار صندلی پروازی از تهران به نجف بازسازی خانه: یك مقام مسئول در ایران ایر از ایجاد 68 هزار و 280 صندلی ظرفیت جدید با 5 فروند ایرباس در عملیات پروازهای اربعین امسال آگاهی داد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، عباس جمشیدی امروز ر نشست تشریح پروازهای اربعین هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: شركت ایران ایر تمام امكانات خودرا برای مدیریت پروازهای اربعین تجهیز كرده است.
وی اضافه كرد: دو مسیر جدید به صورت شاتل(غیربرنامه ای) از ایلام به كرمانشاه به مقصد نجف به دستور وزیر راه و شهرسازی راه ا ندازی شده است.
معاون بازرگانی هما افزود: ۹۹ درصد پروازهای ایران ایر در روزهای اربعین از تهران به نجف انجام می شود وبرای متمركز كردن امكانات این شركت در تهران، پروازهای مشهد- نجف به هما كنسل شده است.
وی تصریح كرد: از جمعه ۱۲ مهر عملیات پروازهای اربعین هما شروع شده و تا ۲ آبان ماه ادامه دارد كه بر این اساس ۱۳۷مسیر پروازی رفت و برگشت شامل تهران- نجف – تهران، ایلام – نجف – ایلام و كرمانشاه- نجف – كرمانشاه راه اندازی شده كه ۷۴ پرواز رفت و برگشت آن از تهران به نجف و بالعكس انجام می شود.
وی اشاره كرد: ۶۸ هزار و ۲۸۰ صندلی در راه تهران- نجف – تهران عرضه شده و ۱۶ مسیر پروازی از ایلام به نجف و بالعكس با هزار و ۹۲۰ صندلی و ۴۷ مسیر پروازی كرمانشاه- نجف – كرمانشاه با ۵ هزار و ۶۴۰ صندلی به وجود آمده است.
معاون بازرگانی هما اضافه كرد: فروش بلیت پروازهای ایلام و كرمانشاه به نجف شروع شده و رقم آن دررفت و برگشت یك میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است كه به دستور وزیر راه، ۷۰۰ هزار تومان كمتر از نرخ مصوب كه ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است در نظر گرفته ایم تا هزینه مسافرانی كه از تهران با ای تی آر به كرمانشاه یا ایلام می روند كمتر شود.
وی اشاره كرد: بلیت پروازهای نجف شامل پروازهای داخلی به كرمانشاه و ایلام و همین طور پروازهای این دو شهر به نجف صرفا بوسیله سایت هما و دفاتر فروش این شركت در دسترس خریداران است و این صندلی ها بوسیله سایر سایت های فروش بلیت و آژانس های هواپیمایی قابل خرید نیست.
جمشیدی اشاره كرد: بدهی ایران ایر به فرودگاه نجف تسویه شده و مشكل بدهی نداریم ضمن اینكه هواپیماها برای مسیر دو سره از تهران سوخت گیری می كنند و سوخت گیری ها در فرودگاه نجف صورت نمی گیرد.
معاون بازرگانی ایران ایر تصریح كرد: در عملیات پروازهای اربعین امسال ۳ فروند ایرباس ۶۰۰-۳۰۰ یك فروند ایرباس ۳۱۰ و یك فروند ایرباس ۳۲۱ بكارگیری شده و برای پروازهای فوق العاده تهران- كرمانشاه و تهران- ایلام نیز از هواپیماهای ای تی آر استفاده می نماییم.


منبع:

1398/07/14
22:58:49
5.0 / 5
4568
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان