واكنش رئیس اتحادیه مشاوران املاك به اجاره دادن خانه های ساعتی

واكنش رئیس اتحادیه مشاوران املاك به اجاره دادن خانه های ساعتی به گزارش بازسازی خانه ایرنا نوشت: رئیس اتحادیه مشاوران املاك اعلام نمود: اعضای صنف اتحادیه مشاوران املاك اجازه انعقاد قرارداد اجاره به شكل روزانه و ساعتی را ندارند.


مصطفی قلی خسروی اظهار نمود: مالكان این خانه ها از راه سایت ها آگهی می دهند و متاسفانه هیچ كنترلی روی آنها نیست. رئیس اتحادیه مشاوران املاك اضافه كرد: به تمامی دفاتر املاك ابلاغ كرده ایم كه حق انعقاد قرارداد اجاره ساعتی و روزانه خانه ها را ندارند. وی در مورد اینكه عنوان شده اتحادیه املاك مرجع قانونی برای اجاره آپارتمان های ساعتی و روزانه است، اظهار داشت: ما اعضای خویش را از انعقاد اجاره نامه به شكل ساعتی و روزانه منع كرده ایم؛ ازاین رو هیچ مسوولیتی در این قبال متوجه ما نیست.
رئیس اتحادیه مشاوران املاك اظهار داشت: افرادی در سایت ها آگهی می دهند و بدون اینكه دفاتر املاك را در جریان بگذارند از راه آگهی، خانه خویش را اجاره می دهند. بنابر این ما هیچ اطلاعی از اینكه مدارك شناسایی دریافت می كنند یا خیر، مسائل امنیتی و هر مبحث دیگری نداریم. خسروی افزود: ما زیر نظر اتاق اصناف فعالیت می نماییم و طبیعتا فعالیت ما شفاف است. بارها تاكید كردیم با سایت هایی كه به شكل غیرقانونی فعالیت می نمایند برخورد شود كه امیدوارم در این زمینه اقدامات لازم از جانب مراجع ذی ربط صورت گیرد. ۲۲۳۲۲۵

1398/07/21
14:39:03
5.0 / 5
4716
تگهای خبر: اجاره , املاك , مدارك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان