وزیر راه و شهرسازی توضیح داد:

آثار تورمی وام مسكن چگونه كنترل می شود؟

آثار تورمی وام مسكن چگونه كنترل می شود؟ به گزارش بازسازی خانه خانه ملت نوشت: وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: بانك ها وام ساخت مسكن را در اختیار سازندگان قرار می دهند و بعد از آن، سازنده،  وام مذكور را به خریداران واگذار می كند كه این مساله آثار تورمی ندارد.


محمد اسلامی با اشاره به روند اجرای طرح ملی مسكن توسط وزارت راه و شهرسازی، اظهار داشت: در شرایط كنونی طرح ملی مسكن در حال طراحی و اجرایی شدن بوده و این پروژه كاملا تا آخر سال جاری عملیاتی خواهد شد. وی افزود: طرح ملی مسكن با هدف خانه دار كردن ۶ دهك جامعه طراحی و در حال عملیاتی شدن است، تولید مسكن برای دهك های یك و دو كه توسط نهادهای حمایتی مانند كمیته امداد و بهزیستی صورت می گیرد كه در این رابطه وزارت راه به میزان گسترده زمین عرضه كرده است. وزیر راه و شهرسازی اضافه كرد: همینطور در طرح ملی مسكن دهك های ۳، ۴، ۵ و ۶ به صورت ویژه دیده شده اند، در شرایط كنونی روند ثبت نام برای متقاضایان از استان كرمان به صورت پایلوت شروع شده و متقاضیان در شهرهای این استان به جزء مركز آن ثبت نام كرده اند، حال وزارت راه روند بررسی این تقاضاها را كلید زده است.
اسلامی افزود: حال متقاضیان می توانند خود زمین عرضه كرده و از حمایت های تسهیلاتی دولت برخوردار شوند و یا اینكه دولت، اراضی را برای تولید مسكن واگذار و توسط بخش خصوصی مساكن مورد نظر ساخته و به مردم فروخته خواهد شد. وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: امروز منابع بانك ها برای تولید مسكن در اختیار سازندگان قرار خواهد گرفت و بعد از آن، سازنده می تواند وام مذكور را به خریداران واگذار كند كه این مساله آثار تورمی ندارد. ۲۲۳۲۲۵

1398/07/26
18:03:44
5.0 / 5
4987
تگهای خبر: بانك , تسهیلات , تورم , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان