در گزارش بازسازی خانه اعلام شد

قطع پروازهای رم و میلان از ۲۴ آذر

قطع پروازهای رم و میلان از ۲۴ آذر به گزارش بازسازی خانه دبیر انجمن شركت های هواپیمایی اظهار داشت: پروازهای شركت هواپیمایی ماهان به رم تا 15 دسامبر (24 آذر) ادامه خواهد داشت.مقصود اسعدی سامانی در گفت و گو با خبرنگار مهر درباره علت تحریم شركت هواپیمایی ماهان از طرف ایتالیا گفت: آمریكایی ها در امتداد ادامه تحریم هایی كه روی شركت های هواپیمایی ایرانی داشته، بتازگی به ایتالیا فشار آورده تا جلوی پروازهای ماهان را بگیرد.
وی اضافه كرد: ماهان در گذشته به خیلی از كشورهای اروپایی پرواز داشته كه هم اكنون انگلیس این شركت هواپیمایی را تحریم كرده اند، تنها به ۳ كشور اروپایی پرواز دارد.
دبیر انجمن شركت های هواپیمایی تصریح كرد: مقرر است تا ۱۵ دسامبر (۲۴ آذر) پروازهای ماهان به رم و میلان ادامه داشته باشد و بعد از آن دیگر هواپیماهای این شركت هواپیمایی به ایتالیا نخواهد رفت.
وی درباره ادامه پروازهای خارجی این ایرلاین ایرانی افزود: هم اكنون پروازهای شرق آسیا برقرار است؛ اما بنظر می رسد فشار آمریكا به سایر كشورهایی كه پذیرای هواپیماهای ماهان هستند، برای تحریم این شركت هواپیمایی ادامه داشته باشد.
گفتی است برمبنای آنچه سایت فلایت رادار ۲۴ گزارش كرده، هم اكنون ماهان به شهرهای مسكو و سنت پترزبورگ در روسیه، سارایوو در بوسنی و هرزگوین، میلان و رم در ایتالیا (تا ۲۴ آذر) و بارسلون در اسپانیا در بین كشورهای اروپایی پرواز دارد.
منبع:

1398/08/12
14:53:37
5.0 / 5
5414
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان