لاریجانی مطرح كرد؛

توسعه خطوط ریلی با اتحادیه شركت های داخلی

توسعه خطوط ریلی با اتحادیه شركت های داخلی به گزارش بازسازی خانه رئیس مجلس شورای اسلامی بر دو سطحی شدن پروژه های راه آهن در دو بخش خرد و كلان برای تامین مالی از راه اتحادیه شركت های داخلی و فاینانس تاكید نمود.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، امروز (چهارشنبه) سعید رسولی مدیرعامل راه آهن و معاونان وی با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی ملاقات و گفتگو كردند.
لاریجانی در این جلسه با اشاره به حجم بالای نقدینگی در كشور، اظهار داشت: پروژه های ملی و استانی راه آهن باید شفاف و روشن باشد تا مردم برای سرمایه گذاری در این پروژه ها انگیزه پیدا كنند.
وی بر دو سطحی شدن پروژه های راه آهن تصریح كرد و اضافه كرد: طرح های راه آهن جمهوری اسلامی ایران باید در دو سطح خرد و كلان تقسیم بندی شود كه در پروژه های خرد از منابع داخلی و در پروژه های كلان از تشكیل اتحادیه بین چند شركت داخلی و یا فاینانس استفاده گردد.
رسولی در این دیدار گزارشی از عملكرد راه آهن جمهوری اسلامی ایران عرضه و با بیان این كه ورودی واگن به ناوگان حمل و نقل ریلی امسال نسبت به سال قبل ۹۳ درصد افزایش یافته است، اظهار داشت: حدود ۶۰ درصد قطعات لوكوموتیوها در داخل كشور ساخته می شوند.

1398/08/22
19:17:53
5.0 / 5
5151
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان