در گزارش بازسازی خانه اعلام شد

بلیت هواپیما تغییر نمی كند

بلیت هواپیما تغییر نمی كند به گزارش بازسازی خانه دبیر انجمن شركت های هواپیمایی اظهار داشت: با عنایت به اثرگذاری ۲۰ درصدی قیمت سوخت بر قیمت تمام شده سفرهای هوایی، در صورت تغییر نرخ بنزین هواپیما، قیمت بلیت هم افزایش می یابد.


مقصود اسعدی سامانی، در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اثر اصلاح قیمت بنزین در صنعت هوانوردی اظهار داشت: تا كنون قیمت جدیدی برای سوخت هواپیما اعلام نشده است و شركت ها ابلاغیه ای از جانب شركت ملی پخش فرآورده های نفتی در زمینه نرخ سوخت دریافت نكرده اند. وی ادامه داد: به نظر نمی رسد دولت برنامه ای برای افزایش قیمت سوخت هواپیما داشته باشد. نرخ سوخت در قیمت تمام شده سفرهای هوایی تاثیر قابل توجهی دارد كه بسته به سن و نوع هواپیما بین ۸ تا ۲۹ درصد مؤثر است. به قول اسعدی سامانی نرخ سوخت هواپیماهای باری و هلیكوپتر هم از زمان آغاز هدفمندی یارانه ها، به قیمت فوب (free on board) خلیج فارس به شركت های هواپیمایی عرضه می شود كه حدود ۶ هزار و ۱۰۰ تومان در هر لیتر است اما هر هفته بر مبنای قیمت دلار دامنه تغییرات اندكی دارد. وی نرخ سوخت هواپیمای مسافری را لیتری ۶۰۰ تومان عنوان و اظهار نمود: امیدواریم نرخ سوخت هواپیما تغییر نكند وگرنه قیمت بلیت هواپیما هم افزایش خواهد یافت اما تا زمانی كه نرخ جدیدی برای سوخت هوایی اعلام گردد، شركت های هواپیمایی ملزم به رعایت نرخ نامه مورد توافق ایرلاین ها هستند كه در آن كف و سقف قیمت هر مسیر هوایی اعلام شده است.
دبیر انجمن شركت های هواپیمایی یادآورد شد: هم اكنون به علت كاهش تقاضای سفرهای هوایی، ایرلاین ها قیمتی كمتر از نرخ مندرج در نرخ نامه مورد توافق خود مبادرت به فروش بلیت می كنند بعنوان نمونه پرواز تهران مشهد هم اكنون با قیمت ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان در حال فروش است.

1398/08/25
13:50:19
5.0 / 5
4870
تگهای خبر: شركت , صنعت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان