سقف تسهیلات مسكن ملی اعلام گردید

سقف تسهیلات مسكن ملی اعلام گردید به گزارش بازسازی خانه سقف تسهیلات  طرح اقدام ملی معروف به طرح مسكن ملی اعلام گردید.به گزارش بازسازی خانه به نقل از خبر آنلاین، اخرین خبرهای عرضه شده نشان داده است سقف تسهیلات در نظر گرفته شده برای طرح مسكن ملی ۱۰۰ میلیون تومان است كه وارد ساخت می شود و در نهایت به شكل فروش اقساطی به خریدار منتقل خواهد شد. نرخ سود این تسهیلات هم ۱۸ درصد با مدت بازپرداخت ۱۲ ساله است كه با طول دوره ساخت محاسبه می شود.
در این طرح مقرر است تسهیلات ۷۵ تا ۱۰۰ میلیونی به متقاضیان داده شود كه در شهرهای بزرگ و كوچك رقم این تسهیلات متفاوت خواهد بود. رقم اقساط وام ۷۵ میلیون تومانی با سود ۱۸ درصد و بازپرداخت ۱۲ ساله، ماهانه یك میلیون و ۲۷۴ هزار تومان و تسهیلات ۱۰۰ میلیون تومانی هم با شرایط مذكور، یك میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است.

همچنین بر مبنای آنچه نرم افزار محاسبه اقساط بانك عامل بخش مسكن نشان می دهد، افرادی كه وام ۱۰۰ میلیون تومانی دریافت می كنند، در انتها سال دوازدهم با سود ۱۸ درصد، ۲۴۴ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان باز پس می دهند كه به عبارت دیگر، فردی كه ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت می كند، بعد از ۱۲ سال ۱.۵ برابر آنرا بعنوان سود به بانك مسكن بازپس خواهد داد.
آن دسته از متقاضیانی هم كه وام ۷۵ میلیون تومانی با سود ۱۸ درصد برای ثبت نام در این طرح دریافت می كنند، در انتها سال دوازدهم ۱۸۳ میلیون تومان به بانك مسكن بازپس خواهند داد كه كه ۱۰۸ میلیون تومان آن، صرفا سود این تسهیلات خواهد بود.
مشروح گزارش خبرانلاین رد این خصوص را اینجا بخوانید.
۲۲۳۲۲۳

1398/09/03
09:53:28
5.0 / 5
4647
تگهای خبر: بانك , تسهیلات , ساخت , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان