گزارش بازسازی خانه

قیمت بلیت پرواز تهران-مشهد به ۱۸۵ هزار تومان كاهش پیدا كرد

قیمت بلیت پرواز تهران-مشهد به ۱۸۵ هزار تومان كاهش پیدا كرد به گزارش بازسازی خانه قیمت بلیت پرواز تهران - مشهد بدلیل كاهش میزان استقبال از سفرهای هوایی ناشی از افزایش برودت هوا و غلطت آلاینده ها در مشهد، به زیر ۲۰۰ هزار تومان كاهش پیدا كرد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، در حالیكه در ایام اخیر شاهد افزایش آلاینده های زیست محیطی در آسمان كلانشهر مشهد هستیم و همینطور با عنایت به افزایش برودت هوا، میزان استقبال از سفر هوایی تهران-مشهد كاهش یافته كه این كاهش مسافرت ها به كاهش قیمت بلیت پرواز تهران - مشهد تا ۱۹۰ هزار تومان در ایام اخیر شده است.
پرواز تهران-مشهد فردا ۱۷ آذر ساعت ۱۸: ۳۰ با رقم ۱۹۰ هزار تومان عرضه شده است و ساعت ۱۰: ۳۰ تهران مشهد ۱۷ آذر با قیمت ۱۹۲ هزار و ۲۰۰ تومان قابل خریداری است.
پرواز ساعت ۱۰: ۴۰ دقیقه ۱۷ آذر، ۱۸۵ هزار و ۱۰۰ تومان در حال فروش به مسافران بوده و ۱۱: ۳۰ برای فردا هم ۲۱۰ هزار تومان به متقاضیان عرضه شده است.
همچنین پرواز ۱۲: ۱۵ تهران مشهد در ۱۷ آذر ۱۹۸ هزار و ۸۰۰ تومان عرضه شده و پرواز ۱۴: ۰۰ تهران -مشهد در روز یكشنبه ۱۷ آذر با قیمت ۲۰۰ هزار تومان به فروش می رسد.
تهران-كیش؛ محدوده ۲۰۰ هزار تومانی
همچنین قیمت بلیت پروازهای تهران-كیش برای هفته جاری هم علیرغم آنكه زمان سفر به جزایر جنوبی در نیمه دوم سال است، به شدت كاهش یافته است؛ بعنوان مثال بلیت پرواز تهران-كیش ۱۷ آذر ساعت ۶: ۱۵ به قیمت ۲۰۷ هزار تومان عرضه شده است.
پرواز ۶: ۲۰ روز ۱۷ آذر تهران-كیش ۲۳۲ هزار تومان و بلیت پرواز ۶: ۳۵ دقیقه برای همین مسیر در روز ۱۷ آذر ۲۳۶ هزار و ۵۱۰ تومان به فروش می رسد.

1398/09/17
14:07:38
5.0 / 5
4918
تگهای خبر: قیمت , كلانشهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان