مدیركل راه و شهرسازی استان سمنان خبر داد:

قطعه دوم آزادراه حرم تا حرم نیازمند ۷۲۰ میلیارد تومان اعتبار

قطعه دوم آزادراه حرم تا حرم نیازمند ۷۲۰ میلیارد تومان اعتبار به گزارش بازسازی خانه مدیركل راه و شهرسازی استان سمنان بابیان اینكه اتمام قطعه دوم آزادراه حرم تا حرم نیازمند 720 میلیارد تومان اعتبار است، اظهار داشت: هدف از بهسازی كریدورهای عبوری، توسعه استان است.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، حسین دهقان قبل از ظهر شنبه در جلسه مشترك شورای برنامه ریزی و ستاد فرماندهی اقتصادی مقاومتی استان سمنان به میزبانی سالن یادگار امام (ره) استانداری بابیان اینكه راه های ارتباطی امروز یكی از مؤلفه های اصلی توسعه یافتگی محسوب می شود، اظهار داشت: تكمیل كریدر های عبوری یكی از هشت راهبرد محوری توسعه استان سمنان را شامل می شود.
وی بابیان اینكه سه هزار و ۸۳۸ كیلومتر طول راه های ارتباطی استان سمنان است، اضافه كرد: كریدور شرق به غرب از تهران شروع و به مشهد ختم می شود كه بالغ بر ۵۰ درصد طول این مسیر در استان سمنان قرارگرفته است.
اجرای تقاطع غیر همسطح شرقی گرمسار
مدیركل راه و شهرسازی استان سمنان بابیان اینكه تعریض محور ارتباطی در منطقه ایوانكی (سر دره) به طول هشت و نیم كیلومتر همچون اقدامات درباب ایمن سازی مسیر در این كریدور است، اظهار داشت: تقاطع غیر همسطح شرقی گرمسار نیز به طول ۴.۵ كیلومتر با اعتبار ۶۰ هزار میلیون ریال در حال انجام می باشد كه طی سال جاری ۱۲ هزار میلیون ریال برای آن اختصاص یافت
دهقان در ادامه اشاره كرد: در حوزه شهرستان آرادان عملیات راه اندازی باند دوم به طول دو كیلومتر و بهسازی تقاطع آرادان به منظور اصلاح هندسی و افزایش سطح ایمنی مسیر نیز در دست اقدام است.
وی از آغاز عملیات باند دوم محور سرخه به سمنان در ضلع جنوبی باند موجود به طول ۱۱.۵ كیلومتر آگاهی داد و اضافه كرد: این طرح با پیشرفت خوبی در حال انجام می باشد كه ۲۵۰ میلیارد اعتبار برای تكمیل نیاز دارد و تابحال هشت میلیارد به آن اختصاص یافته است.
اجرای قطعه دوم آزادراه حرم تا حرم از گرمسار تا سمنان
مدیركل راه و شهرسازی استان سمنان بابیان اینكه كنارگذر شمالی سمنان حدفاصل پل مومن آباد تا پل شهید ترحمی شرق شهر سمنان به طول ۱۴ كیلومتر با راه اندازی سه تقاطع غیر همسطح انجام شده است، اظهار داشت: با عنایت به اینكه هدف این طرح ساماندهی ورودی ها و خروجی های شمالی، شرقی و غربی است برای تكمیل اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال نیاز دارد.
دهقان در ادامه اشاره كرد: تقاطع غیر همسطح شهرك صنعتی سمنان نیز به طول دو كیلومتر با هدف ساماندهی وروردی شهرك صنعتی و تسهیل در دسترسی به فرودگاه سمنان همچون اقدامات موثر در حال انجام می باشد.
وی بابیان اینكه قطعه دوم آزادراه حرم تا حرم به طول ۱۱۴ كیلومتر از شهر گرمسار تا سمنان در حال اجرا می باشد، اضافه كرد: اتمام طرح بالغ بر ۷۲۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
احداث ۴۹ كیلومتر راه در محور فیروزكوه به سمنان
مدیركل راه و شهرسازی استان سمنان بابیان اینكه راه اندازی محور فیروزكوه به سمنان نیز به طول ۴۹ كیلومتر از دیگر پروژه های حوزه راه و شهرسازی استان است، اظهار داشت: ۱۲ كیلومتر طرح در حال بهره برداری و از ۳۷ كیلومتر باقی مانده ۱۰ كیلومتر انتهایی بعد از ایمن سازی قابل استفاده می باشد.
دهقان در ادامه اشاره كرد: مسیر ارتباطی سمنان به معلمان نیز یكی دیگر از مواردی كه در بحث كریدور شمال به جنوب در محدوده استان بسیار حائز اهمیت می باشد.
وی اضافه كرد: راه اندازی باند دوم سرخه به كوه دشت (تقاطع محور ارتباطی سمنان- سرخه - فیروزكوه به طول شش و نیم كیلومتر)، بهسازی و ایمن سازی راه شهمیرزاد به مهدی شهر و محور دامغان به فولاد محله از دیگر پروژه های حوزه راه سازی این مجموعه را شامل می شود.


منبع:

1398/09/23
17:34:26
5.0 / 5
4710
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان