معاون وزیر راه خبر داد

پرداخت قسط اول ۳۰۰میلیاردتومانی خط آهن چابهار-زاهدان درروزهای آتی

پرداخت قسط اول ۳۰۰میلیاردتومانی خط آهن چابهار-زاهدان درروزهای آتی به گزارش بازسازی خانه معاون وزیر اه و شهرسازی اظهار داشت: قسط اول 300 میلیارد تومانی برای خط آهن چابهار- زاهدان تا چند روز آینده دریافت می شود و این خط آهن تا سال 1400 افتتاح می گردد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، خیرالله خادمی درباره آخرین وضعیت دریافت مبلغی از مصوبه ۳۰۰ میلیون یورویی مقام معظم رهبری در خط آهن چابهار- زاهدان كه مقرر است از محل صندوق توسعه اختصاص یابد، اظهارداشت: رایزنی ها در این زمینه با بانك مركزی انجام شده است و نخستین قسط آن تا چند روز آینده به مبلغ ۳۰۰ میلیارد تومان توسط بانك مركزی به بانك عامل كه بانك مسكن می باشد، پرداخت گردد.
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینكه امیدواریم این رقم تا ۱۰ روز آینده اختصاص یابد، افزود: از زمانی كه رهبری مصوبه مذكور را صادر كردند تعداد تجهیزات در خط آهن چابهار- زاهدان از ۵۰۰ دستگاه به ۷۵۰ دستگاه افزایش پیدا كرد.
وی با اشاره به پیمانكاری قرارگاه خاتم در این پروژه، اظهار داشت: برای رسیدن به زمان برنامه ریزی این پروژه باید ۱۵۰۰ دستگاه ماشین آلات داشته باشیم تا بتوان خط یاد شده را سال ۱۴۰۰ افتتاح نمود.
گفتنی است؛ قبل از این مقام معظم رهبری دستور دادند ۳۰۰ میلون یورو از محل صندوق توسعه به خط آهن چابهار- زاهدان اختصاص یابد.

1398/09/27
15:03:58
5.0 / 5
4709
تگهای خبر: بانك , بنادر , پیمانكار , توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان