مدیركل راهداری و حمل نقل جاده ای خوزستان:

۹۰ درصد پروژه های محورهای لطمه دیده ناشی از سیل تعیین تكلیف شدند

۹۰ درصد پروژه های محورهای لطمه دیده ناشی از سیل تعیین تكلیف شدند به گزارش بازسازی خانه مدیركل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان اظهار داشت: 90 درصد پروژه های محورهای لطمه دیده ناشی از سیل تعیین تكلیف و پیمانكار آنها مشخص شده است.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، غلامعباس بهرامی نیا بامداد امروز در جمع خبرنگاران اظهار نمود: از محل اعتبارات ابلاغ گردیده برای سیل به اداره كل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان راهداری ۷۰ پروژه تعریف شد كه تقریباً بیشتر از ۹۰ درصد پروژه های محورهای لطمه دیده ناشی از سیل تعیین تكلیف و پیمانكار آنها مشخص شده است.
وی اضافه كرد: اجرای برخی از پروژه ها به پایان رسیده و مابقی نیز در حال انجام می باشد و اگر برای اجرای مابقی پروژه ها با مشكل آب و هوا مواجه نشویم، می توانیم تا سه تا چهار ماه آینده تمامی این پروژه ها را به بهره برداری برسانیم.
مدیركل راهداری و حمل نقل جاده ای خوزستان بیان كرد: با بهره برداری از این پروژه ها بدون تردید می توانیم هم ایمنی بیشتر و هم سطح سرویس بهتر را در جاده ها و محورهایی كه به سبب سیل گرفتار خسارت شدند را داشته باشیم.
بهرامی نیا افزود: عمده محورهای لطمه دیده، محورهای روستایی در حاشیه رودخانه های كرخه، دز و كارون بودند كه مشكل محورهای ضروری به سرعت رفع شد و با پیگیری های به عمل آمده، اقدامات لازم در سایر محورهایی كه پیمانكار آنها هم مشخص شده نیز اجرایی شود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود، اصلاح نقاط حادثه خیز در محورهای مواصلاتی استان را نیز یاد شده قرار داد و اظهار داشت: در بحث نقاط پر حادثه حدود ۱۳۲ نقطه حادثه خیز در خوزستان برمبنای فاكتورهای اعلام شده مشخص و اولویت بندی شده اند كه اصلاح هندسی حدود ۱۲ نقطه از آنها انجام شد.
مدیركل راهداری و حمل نقل جاده ای خوزستان اظهار نمود: اصلاح هندسی تمامی نقاط حادثه خیز در محورهای استان نیازمند اعتباری بالغ بر یك هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان است اما كارهای مربوط به آشكار سازی این نقاط به منظور ایمن سازی تردد در این محورها انجام شده و هیچ نقطه پر حادثه ای كه آشكارسازی در آن صورت نگرفته در محورهای استان وجود ندارد.


منبع:

1398/10/02
20:10:14
5.0 / 5
4334
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان