وزیر راه امروز برای پیگیری سانحه سقوط هواپیما به اوكراین رفت

وزیر راه امروز برای پیگیری سانحه سقوط هواپیما به اوكراین رفت به گزارش بازسازی خانه سخنگوی وزارت امور خارجه از سفر امروز وزیر راه و شهرسازی به كی یف و دیدار با رئیس جمهور اوكراین در مورد سانحه سقوط هواپیمای اوكراینی اطلاع داد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه در نشست خبری امروز خود از سفر محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و عضو كارگروه رسیدگی به سانحه سقوط هواپیمای اوكراینی و دیدار با رئیس جمهور این كشور اطلاع داد.
موسوی تصریح كرد: همینطور سفر عماد خمیس نخست وزیر سوریه را به ایران شاهد بودیم. هفته بعد هم رئیس دومای روسیه به ایران سفر می كند. وزیر راه هم امروز به اوكراین رفت و پیام رئیس جمهور ما را به رئیس جمهور این كشور می رسانند.
سخنگوی وزارت امور خارجه خاطرنشان كرد: در دیدار با وزیر خارجه كانادا هم تاكید شد كه ایران تابعیت دوگانه را نمی پذیرد و ازاین رو جمهوری اسلامی داغدار اصلی جان باختن هموطنان خود است.
به گفته موسوی، مدتی زمان نیاز است تا ابعاد فنی و حقوقی این حادثه مشخص شود و ما در این حوزه همكاریهای لازم را كرده ایم. سفر روز جاری وزیر راه به اوكراین هم در همین راستا بوده و سفارش می نماییم هیچ كشوری این پرونده را سیاسی نكند.

1398/11/01
17:38:25
5.0 / 5
4657
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان