متقاضیان اقدام ملی مسكن چه زمانی می توانند اعتراض كنند؟

متقاضیان اقدام ملی مسكن چه زمانی می توانند اعتراض كنند؟ به گزارش بازسازی خانه معاون مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی اعلام نموده است: برپایه زمان بندی از ۱۴ بهمن به واجدین شرایط دریافت مسكن طرح اقدام ملی پیامكی برای تكمیل پرونده ارسال می شود.به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در حالی دور جدید ثبت نام مسكن ملی در دستور كار قرار دارد كه بررسی ها نشان داده است نزدیك به ۴۲ درصد از ثبت نام كنندگان در مرحله پیشین واجد شرایط دریافت مسكن ملی نبودند.
برخی پیشبینی ها حتی نشان داده است بخشی از واجدین شرایط هم در مراحل پیش رو انصراف دهند ازاین رو ظرفیت قطعی برای دور جدید ثبت نام بزودی اعلام خواهد شد.
معاون مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی اعلام نموده است: برپایه زمان بندی از امروز به واجدین شرایط دریافت مسكن طرح اقدام ملی پیامكی برای تكمیل پرونده ارسال می شود.
محمودزاده تصریح كرد: پایش اطلاعات متقاضیان در ۴ مبحث فرم «ج»، مالكیت شخصی، استفاده از تسهیلات بانكی برای خرید مسكن و سابقه سكونت در شهر مورد تقاضا بجز شهرهای جدید انجام شد.۲۴۰ هزار نفر در مرحله اول این طرح ثبت نام كردند كه ۵۸ درصد افراد واجد دریافت مسكن بودند.

وی افزود: برپایه پایش استان های اردبیل با ۶۶ درصد، خوزستان ۶۴ درصد، سیستان وبلوچستان و كرمانشاه با ۶۲ درصد دارای بیشترین درصد ثبت نام كنندگان واجد شرایط بودند و استان های سمنان با۳۵ درصد، خراسان جنوبی ۳۹ درصد، مركزی ۴۱ درصد دارای كمترین افراد واجد شرایط این طرح بودند.
محمودزاده اضافه كرد: در استان تهران هم ۴۶.۵ درصد از افراد ثبت نام كننده واجد شرایط بودند. معاون مسكن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی بیان نمود: پس از ارسال پیامك فرد با كد رهگیری كه در اختیار دارد به سایت رجوع می كند و در آنجا محلی كه باید مدارك خویش را ببرد مشخص می شود كه عموما اداره راه و شهرسازی استان است و سابقه سكونت و مستندات فرد كنترل می شود.
محمودزاده اظهار داشت: افرادی كه پیامك برایشان ارسال نشود با رفتن به سایت می توانند دلیل واجد شرایط نبودن خویش را مشاهده كنند و اگر اعتراض دارند از آغاز اسفند با دریافت كد رهگیری اعتراض كنند.
وی بیان نمود: ارسال پیامك به متقاضیان برپایه حروف الفباست تا متقاضیان به راحتی ثبت نام خویش را تكمیل كنند. محمود زاده با اشاره به اینكه در تلاش هستیم مرحله دوم ثبت نام پیش از آخر سال صورت گیرد اظهار داشت: اگر ظرفیت جدیدی در هر استان ایجاد شود حتما مبادرت به ثبت نام مجدد خواهیم كرد.
متن كامل خبر را اینجا بخوانید.
۲۲۳۲۲۷

1398/11/15
22:34:18
5.0 / 5
4796
تگهای خبر: بانك , تسهیلات , ساخت , شهرسازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان