انتقاد شدید وزیر راه از سوخت ندادن اروپا به پروازهای ایرانی

انتقاد شدید وزیر راه از سوخت ندادن اروپا به پروازهای ایرانی بازسازی خانه: وزیر راه و شهرسازی با انتقاد از عدم سوخت رسانی به هواپیماهای ایرانی در چند فرودگاه اروپایی در ایام اخیر به بهانه تحریم، این اقدام اروپا را غیر قانونی و غیر انسانی دانست.به گزارش بازسازی خانه به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی در همایش بین المللی انجمن هوافضا اظهار داشت: ما فقط به گناه این كه به فرمان خدای متعال، انقلاب كرده ایم و طاغوت را سرنگون ساختیم و زیر بار ستم و سیطره استكبار نمی رویم، همواره محكوم به تحریم بوده ایم و مسیر ما برای رشد و توسعه همواره سخت و سخت تر شده است.
وی اضافه كرد: در این راه نیز شاهد رفتارهای غیرانسانی و وقیحانه تمدن غربی بوده ایم. آنها از سوخت دادن به یك هواپیمای مسافربری كه هیچ هدفی جز خدمت به بشریت و به انسان ها ندارد، سر باز می زنند و مردم را اسیر و سرگردان می كنند و با یك كار غیرقانونی و غیرانسانی، این مزاحمت ها را برای مردم ایجاد می كنند. این كارها، نماد تمدن غرب است كه همواره شعار حقوق بشری هم می دهد و برای ملت ایران، دلسوزی فریبكارانه می كند.
وزیر راه و شهرسازی اشاره كرد: همواره گرفتار شیطنت هایی هستیم كه تلاش دارد، باور و اعتماد مردم ایران را با سركوب انگیزه ها، تخریب كند. بدین سبب نیاز داریم كه فعال، خلاق و روزآمد شویم و به این منظور از پروژه هایی كه می توانند روند توسعه كشور را تسریع كند و شتاب دهد، حمایت نماییم و این آمادگی را داشته ایم و داریم و از هیچ كوششی فروگذار نخواهیم كرد.
وی اشاره كرد: در این دوره نیز تلاش ما این است كه سهم نیروهای دانشی را در پیشبرد امور توسعه در همه مودهای حمل و نقل افزایش دهیم و اقدامات متفاوتی را در جهت دانش بنیانی، هوشمندسازی انجام دهیم و در پرتو آن در جهت رضایت مندی مردم و كیفیت بخشی به زندگی آنها در همه حوزه ها اقدامات مؤثر انجام دهیم.


منبع:

1398/11/16
14:59:26
5.0 / 5
4946
تگهای خبر: توسعه , ساخت , شهرسازی , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان