مسكن كیلویی چند؟

مسكن كیلویی چند؟ به گزارش بازسازی خانه روند رو به رشد قیمت مسكن در حالی شروع شده است كه بررسی ها نشان داده است پیش از این انتظار برای كاهش قیمت شكل گرفته بود اما افزایش قیمت ها از آذرماه سالجاری شرایط این بازار را تغییر داد.


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، همزمان با افزایش قیمت مسكن در مناطق مختلف تهران، حجم خرید و فروش افزایش محسوسی را تجربه كرده و به نظر می آید مشتریانی كه تا پیش از این زمان را برای خرید مناسب نمی دانستند؛ بار دیگر با بازار مسكن آشتی كرده اند. یكی از مشاورین املاك در پاسخ به این سوال كه روند تغییر قیمت مسكن چگونه است، می گوید: " از برج ۹ تا كنون قیمت مسكن به صورت میانگین متری ۱ تا ۲ میلیون تومان افزایش یافته است و پیشبینی می شود تا اسفند ماه افزایش قیمت ها ادامه داشته باشد."
یكی از مشاوران املاك منطقه غرب تهران در مورد وضعیت قیمت واحد های متراژ پایین در این منطقه اظهار داشت: "قیمت واحدهای متراژ پایین دراین منطقه كیلویی حساب میشود و میانگین قیمت ثابتی برای آنها وجود ندارد." ایشان در ادامه اضافه كرد: " خرید و فروش در این مناطق به خوبی صورت می گیرد و حتی با افزایش قیمتها بازار مسكن نه تنها كساد نشده بلكه رونق هم گرفته است و هر چه به پایان سال نزدیكتر می شویم خرید و فروش افزایش مییابد." وی در مورد میانگین قیمت مسكن در این مناطق اظهار داشت: " میانگین قیمت مسكن در مناطق غرب تهران از حداقل ۱۷ میلیون شروع می شود و تا حداكثر ۲۸ میلیون بالا می رود ولی در شرایط ویژه واحدهای اوكازیونی هستند كه قیمت آنها به متری ۳۵ میلیون تومان هم می رسد." به قول وی واحدهای متراژ كوچك غالبا بین ۲ تا ۳ میلیون تومان گران تر از واحدهای معمولی و بزرگ هستند. مشروح گزارش را اینجا بخوانید. ۲۲۳۲۲۷

1398/12/01
13:26:14
5.0 / 5
4654
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان