وزیر راه در مراسم افتتاح آزادراه تهران-شمال خبر داد:

دستور رئیس جمهور برای اتمام باند رفت قطعه دو تهران-شمال تا ۱۴۰۰

دستور رئیس جمهور برای اتمام باند رفت قطعه دو تهران-شمال تا ۱۴۰۰ بازسازی خانه: وزیر راه و شهرسازی در مراسم افتتاح قطعه یك آزادراه تهران شمال از صدور دستور رئیس جمهور در خصوص تكمیل باند رفت قطعه دوی این آزادراه تا اختتام دولت دوازدهم آگاهی داد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی در مراسم افتتاح منطقه یك آزادراه تهران-شمال تصریح كرد: رفتن به شمال همواره برای مردم بسیار پر دغدغه و پر زحمت بوده است و امیدوارم با دستور رئیس جمهور باند رفت منطقه دو در دولت دوازدهم به پایان برسد. همینطور در حال ساخت ۱۵ كیلومتر باند دوم از مرزن آباد به سمت دزدبن هستیم. هر چند قسمت اصلی كوتاهی منطقه یك است كه ۶۰ كیلومتر مسیر را كوتاه و ۱.۵ ساعت صرفه جویی زمانی دارد.
وی اضافه كرد: با بهره برداری از منطقه یك آزادراه تهران-شمال مصرف ۸۶ میلیون لیتر بنزین در سال كاسته می شود.
اسلامی بیان داشت: امروز سراسر كشور به كارگاه راهسازی تبدیل گشته است و همه پروژه ها فعال می باشند. البته رئیس سازمان برنامه و بودجه به صورت ویژه از پروژه های وزارت راه و شهرسازی حمایت می كند كه جای قدردانی دارد.
وزیر راه و شهرسازی افزود: تا آخر دولت با همین حمایت صورت گرفته، ۵۸۵ كیلومتر به آزادراه های كشور اضافه خواهیم كرد كه ۳۵ درصد طول آزادراه های كشور افزایش می یابد.
اسلامی در ارتباط با توسعه زیربناهای حمل و نقل به مبحث مرتفع ساختن مناطق صدمه پذیر از لحاظ حجم ترافیك و حوادث جاده ای اشاره نمود و اظهار داشت: امسال ۷۳۲ كیلومتر به شبكه بزرگراهی كشور اضافه شده است كه یك ركورد به حساب می آید.
وی با اشاره به ساخت و توسعه راه های روستایی اظهار داشت: از تاریخ وعده ما تا امروز ۱۰۰۰ كیلومتر راه روستایی آسفالت شده است و ۱۰۰۰ كیلومتر دیگر در دست اجرا قرار دارد.
وزیر راه و شهرسازی خاطرنشان كرد: به محض اینكه هوا مساعد شود عملیات اجرایی در جهت محرومیت زدایی و رفع دغدغه های روستانشینان شروع می شود.
وی در ادامه از آخوندی، وزیر سابق راه و شهرسازی، سعیدی كیا كه در این سال ها پیشرفت پروژه را به ۸۰ درصد رساندند و همینطور محسن رفیق دوست، خیرالله خادمی مدیرعامل شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور، شركت های پیمانكار و مشاور قدردانی كرد.


منبع:

1398/12/06
23:36:49
5.0 / 5
4520
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان