در گزارش بازسازی خانه مطرح شد

امضای قرارداد با ۵۳ شركت برای سرمایه گذاری ۴۰۸ میلیاردی در چابهار

امضای قرارداد با ۵۳ شركت برای سرمایه گذاری ۴۰۸ میلیاردی در چابهار بازسازی خانه: مدیركل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از تقاضای 53 شركت برای سرمایه گذاری در بندر شهید بهشتی چابهار در سال 98 آگاهی داد.بهروز آقایی به خبرنگار مهر اظهار داشت: باتوجه به موقعیت راهبردی بندر چابهار و اهمیت و جایگاه ویژه این بندر در مبادلات ایران با سایر كشورهای منطقه از شروع امسال ۱۷۰ هیأت متشكل از سرمایه گذاران داخلی و خارجی و مقام های كشوری و لشكری از این بندر بزرگ اقیانوسی بازدید نمودند.
وی با اشاره به مزیت دسترسی بندر چابهار به آب های آزاد بین المللی و گرایش بخش خصوصی داخلی و خارجی به حضور در این بندر اظهار نمود: این بازدیدها به ارائه ۵۳ درخواست سرمایه گذاری و انعقاد ۷ قرارداد به ارزش ۴۰۸ میلیارد تومان منجر گردیده است.
مدیركل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان اضافه كرد: همچون پروژه های سرمایه گذاری امسال این بندر می توان به راه اندازی انبار سرپوشیده با مساحت بیش از ۲۷ هزار متر مربع و ظرفیت سالانه ۷۲۰ هزار تن اشاره نمود.
آقایی افزود: راه اندازی ۲ باب مخازن فرآورده های نفتی در مجموع با مساحت ۳۴ هزار مترمربع و ظرفیت سالانه بیش از ۷۵۰ هزار تن از دیگر قراردادهای مهم منعقد شده این اداره كل با سرمایه گذاران بخش خصوصی در سال ۹۸ است.


منبع:

1398/12/15
22:14:04
5.0 / 5
4178
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان