یك مقام مسئول بانكی:

وام انبوه سازان ۲۵۰ میلیون تومان شده است نه وام خرید مسكن

وام انبوه سازان ۲۵۰ میلیون تومان شده است نه وام خرید مسكن به گزارش بازسازی خانه مدیر امور اعتباری بانك عامل بخش مسكن اظهار داشت: تسهیلات اعطایی به ازای هر واحد به سازندگان حرفه ای در تهران 250 میلیون تومان خواهد بود.به گزارش بازسازی خانه به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمدحسن علمداری از افزایش سقف تسهیلات انبوه سازان به رقم ۲۵۰ میلیون تومان در تهران آگاهی داد و اظهار داشت: تسهیلات اعطایی به ازای هر واحد به سازندگان حرفه ای در صورت استفاده از فناوری نوین و كاهش مصرف انرژی، ۲۵۰ میلیون تومان تعیین شده است.
وی اضافه كرد: این تسهیلات (در صورت رعایت فناوری های نوین) در مراكز استانها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر ۲۲۰ میلیون تومان و برای سایر شهرها ۱۸۰ میلیون تومان است.
این مقام مسئول در بانك عامل بخش مسكن سقف تسهیلات اعطایی به ازای هر واحد را برای سازندگان حرفه ای در تهران (بدون رعایت فناوری های نوین) ۲۰۰ میلیون تومان، مراكز استانها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر ۱۷۰ میلیون تومان و برای سایر شهرها ۱۴۰ میلیون تومان برشمرد.
علمداری همین طور سقف تسهیلات اعطایی به ازای هر واحد را به شكل عادی (بساز و بفروش ها) در تهران ۷۰ میلیون تومان، مراكز استانها و شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر ۶۰ میلیون تومان و برای سایر شهرها ۵۰ میلیون تومان اعلام نمود.


منبع:

1399/01/08
14:04:27
5.0 / 5
3917
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان