مركز مدیریت راه های كشور خبر داد

افزایش ۱۱۵ درصدی تردد در محورهای مواصلاتی

افزایش ۱۱۵ درصدی تردد در محورهای مواصلاتی به گزارش بازسازی خانه آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۳۱۱ ترددشمار فعال در محورهای برون شهری طی شبانه روز گذشته از افزایش 115 درصدی ترددها نسبت به روز قبل حكایت دارد.


به گزارش بازسازی خانه به نقل از وزارت راه و شهرسازی، برپایه تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار وگشت های شعب راهداری سراسر كشور، هم اكنون به استثنای محورهای مسدود و ممنوع ذیلاَ ذكر شده، مابقی محورهای مواصلاتی كشور باز و تردد در آنها به روال عادی در جریان است. طی شبانه روز گذشته، برپایه آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۳۱۱ ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل ۱۱۵ درصد افزایش تردد را نشان داده است. همینطور سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۳.۱ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۸ الی ۱۹ و كمترین تردد بین ساعات ۴ الی ۵ صورت پذیرفته كه هموطنان عزیز با آگاهی از این مورد می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب نمایند.
محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیكی در نوروز ۹۹
با توجه به شیوع بیماری واگیر كرونا در سطح كشور و سرایت آن به اغلب استان ها و از سویی همراهی هم وطنان عزیز به سفارش های مسئولین وزارت بهداشت در خصوص پرهیز از هرگونه سفر و تردد بین شهری و ماندن در منزل و در نتیجه عادی بودن شرایط ترافیكی محورها فعلاً تا اطلاع ثانوی هیچ محدودیت و ممنوعیت ترافیكی در روزهای نوروز ۹۹ به استثنا محمولات ترافیكی اجرا نمی شود.
تردد محمولات ترافیكی كه از قبل پروانه عبور دریافت كرده اند در تمامی راه های اصلی برون شهری از ساعت ۷ بامداد روز دوشنبه تاریخ ۹۹/۰۱/۱۱ تا ساعت ۷ روز شنبه تاریخ ۹۹/۰۱/۱۶ ممنوع می باشد.
ممنوعیت تردد بدلیل مداخلات جوی:
۱- محور رامیان اولنگ شاهرود، واقع در استان های گلستان و سمنان، از مورخ ۲۹ فروردین ۹۵ تا اطلاع بعدی، به علت نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.
۲- محور فرعی شمشك دیزین، واقع در استان های البرز و تهران، از مورخ ۱۷ تیر ۹۶ تا اطلاع بعدی، به علت نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.
۳- محور شهداد نهبندان، واقع دراستان كرمان، از مورخ ۲۶ فروردین ۹۸ تا اطلاع بعدی، به علت نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.
۴ - محور سی سخت پادنا، واقع دراستان كهگیلویه و بویر احمد، از مورخ ۲۶ آبان ۹۸ تا اطلاع بعدی، به علت نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.
۵ - محور وازك بلده، واقع دراستان مازندران، از مورخ ۲۶ آبان ۹۸ تا اطلاع بعدی، به علت نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.
۶ - محور گنجنامه تویسركان، واقع در استان همدان، از مورخ ۲۶ آبان ۹۸ تا اطلاع بعدی، به علت نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.
۷ - محور پونل خلخال، واقع در استان گیلان و اردبیل، از مورخ ۲۶ آبان ۹۸ تا اطلاع بعدی، به علت نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.
۸ - محور سروآباد پاوه، واقع دراستان كردستان، از مورخ ۶ آذر ۹۸ تا اطلاع بعدی، به علت نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.
۹- محور خرم آباد پلدختر، واقع در استان لرستان، از مورخ ۷ بهمن ۹۸ تا اطلاع بعدی، به علت نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.
۱۰- محور خلخال اسالم، واقع در استان اردبیل، از مورخ ۱۹ اسفند ۹۸ تا اطلاع بعدی، به علت نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.
۱۱- آزادراه چالوس-مرزن آبادوبالعكس، واقع دراستان مازندران، از مورخ ۱فروردین ۹۹ تا اطلاع بعدی از ساعت ۱۹ تا ۷ روز بعد، به علت نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.
۱۲ محور رودبار - كهنوج، واقع در جنوب استان كرمان از مورخ ۱۰ فروردین ۹۹ تا اطلاع بعدی، به علت نبود ایمنی كافی مسدود می باشد.


1399/01/16
17:02:33
5.0 / 5
3740
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان