در آئینی از طریق ویدئوكنفرانس با حضور معاون اول رئیس جمهور انجام شد؛

عملیات اجرایی ساخت ۲۷۲۴ واحد مسكونی فرهنگیان خوزستانی شروع شد

عملیات اجرایی ساخت ۲۷۲۴ واحد مسكونی فرهنگیان خوزستانی شروع شد به گزارش بازسازی خانه در آئینی از راه ویدئوكنفرانس با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیران آموزش و پرورش و راه و شهرسازی و استاندار خوزستان عملیات اجرایی ساخت ۲۷۲۴ واحد مسكونی ویژه فرهنگیان خوزستانی شروع شد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، قبل از ظهر امروز دوشنبه در آئینی از راه ویدئوکنفرانس با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیران آموزش و پرورش و مسکن و شهرسازی، استاندار خوزستان، مدیرکل آموزش و پرورش استان، مدیرکل راه و شهرسازی استان و تعدادی از مسؤلان عملیات اجرایی ساخت دو هزار و ۷۲۴ واحد مسکونی ویژه فرهنگیان خوزستانی شروع شد.
غلامرضا شریعتی در این ارتباط ویدئو کنفرانس بیان نمود: در استان خوزستان برای فرهنگیان تعداد دو هزار و ۷۲۴ واحد در شهرهای جدید و همینطور در شهرستان های مختلف ظرفیت سازی شده است.
استاندار خوزستان اضافه کرد: تعداد هفت هزار و ۷۳۱ واحد هم در دو مرحله طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام شده است که در مجموع ۱۰ هزار و ۴۵۵ واحد مجموع طرح اقدام ملی مسکن در استان است.
شریعتی خاطرنشان کرد: این واحدهای مسکونی در ۲۰ شهر و مساحت حدود ۱۱۰ هکتار ساخته خواهد شد که امیدواریم ظرف ۱۸ تا ۲۴ ماه تکمیل شده و به بهره برداری برسد.
استاندار خوزستان تصریح کرد: دو هزار واحد از طرح اقدام ملی مسکن در اهواز پیشبینی شده است و سایر واحدها هم در دیگر شهرهای استان ساخته می شوند.

1399/02/15
20:50:25
5.0 / 5
3065
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان