معاون وزیر شهرسازی خبر داد

افتتاح حساب بانكی متقاضیان طرح ملی مسكن

افتتاح حساب بانكی متقاضیان طرح ملی مسكن به گزارش بازسازی خانه معاون وزیر راه از ارسال نامه افتتاح حساب متقاضیان تایید صلاحیت شده طرح ملی مسكن اطلاع داد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از صدا و سیما، محمود محمودزاده با اشاره به اینکه بزودی واریز آورده مردم در این طرح شروع می شود اظهار داشت: شرایط پرداخت آورده ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومانی تعداد زیادی از متقاضیان تأیید صلاحیت شده فراهم گشته است.
وی با اشاره به اینکه برخی از متقاضیان واجد شرایط به بانک معرفی شده اند اظهار داشت: نامه این متقاضیان به سرپرست بانک مسکن ارسال شده و بزودی فرآیند افتتاح حساب این افراد و واریز آورده اولیه آنها به بانک شروع می شود.
محمودزاده با بیان این که تابحال هیچ پولی از جانب متقاضیان تأیید صلاحیت شده طرح ملی مسکن واریز نشده است، اضافه کرد: بر مبنای برنامه ریزی صورت گرفته تا آخر اردیبهشت سال جاری پالایش ۵۰۰ هزار ثبت نام کننده طرح ملی مسکن صورت خواهد گرفت.
وی اضافه کرد: حدود یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر از راه رفتن به سایت و شیوه پیامکی در طرح ملی مسکن ثبت نام کرده اند، که این متقاضیان در ۳۰۰ هزار واحد اعلام شده غیر از بافت های فرسوده پالایش خواهند شد.

1399/02/20
03:32:03
5.0 / 5
3236
تگهای خبر: بانك , سایت , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان