حمله سعادتمند به كارگزار قبلی باشگاه استقلال

حمله سعادتمند به كارگزار قبلی باشگاه استقلال بازسازی خانه: احمد سعادتمند مقابل كارگزار قبلی باشگاه استقلال انتقاداتی را بیان كرد و ادعا نمود این كارگزار هیچ عایدی برای باشگاه نداشته است.به گزارش بازسازی خانه به نقل از ایسنا، احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال در جمع خبرنگاران خطاب به هواداران این تیم اظهار داشت: باشگاه در تمام زمینه ها به حمایت هوادار نیاز دارد و این حمایت موثر بوده است. استقلال با یک برند بسیار بزرگ، از معدود باشگاه هایی است که در جهان حرف های زیادی برای گفتن دارد و ارزش این برند بیش از ۱۰۰۰ هزار میلیارد است و باید ۲۰ درصد این برند درآمد داشته باشد. حتی با کمترین تفکر اقتصادی، می توانیم به درآمد برسیم. چرا باشگاه استقلال این قدر مشکلات مالی و ارزی دارد؟ ما در سال قبل و در تاریخ ۲۶ خرداد ۹۸ قراردادی با شرکت آریا برتر تنظیم کردیم و از آن تاریخ تاکنون، عایدی نصیب باشگاه نشده است.

او افزود: باشگاهی که باید قرارداد بازیکنان و کادر فنی را بدهد و برای هر مسابقه باید حدود ۱۳۰ میلیون تومان هزینه کند و برای تمرینات، پرواز و سایر موارد هزینه کند، طی قراردادی، درآمدزایی باشگاه را به این شرکت می سپارد و ریالی برای این باشگاه درآمد نداشته، چرا باید با این شرکت ادامه همکاری دهد؟ انتظار من این است که از این برند و هوادار به درآمد برسیم. ما توانستیم با هماهنگی وزارت ورزش، مدیران ارشد و کارشناسان حقوقی این وزارت با یک کارگزار جدید به توافق برسیم. این کار را کردیم تا باشگاه بتواند درآمدزایی کند و زیر نظر دستگاه های نظارتی و طبق قانون هزینه کند. ما از شروع سال با چندین شرکت مذاکره کردیم و مالکیت معنوی را به آسانی به کسی واگذار نکردیم. ما پس از این مدت توانستیم با شرکت جهان فولاد متین به توافق برسیم. این شرکت پیش از اینکه توافقی حاصل شود مبالغی در چارچوب درآمد به باشگاه ارائه کرده و از این مبالغ توانستیم پرداختی های مختلفی داشته باشیم و این کارگزار در کمتر از یک ماه این کارها انجام داد.

سعادتمند اضافه کرد: چرا ما باید جلوی این کارگزار را بگیریم؟ من بعنوان نماینده باشگاه استقلال اعلام می کنم چرا شرکت آریا برتر در چارچوب دادخواستی باید جلوی کمک کارگزار جدید را بگیرد. مگر کارگزار قبلی چقدر به استقلال کمک کرد؟ در تاریخ ۱۲ بهمن ۹۸ یک قرارداد الحاقیه در چارچوب قرارداد قرض الحسنه تنظیم شده که در آن ۹ میلیارد و ۶۷۴ میلیون تومان طی یک ماه پس از گذشت از ۶ ماه از قرارداد اولیه به باشگاه داده شده است. بعد از یک ماه باشگاه استقلال باید ۴۰ میلیون تومان خسارت پرداخت کند. باشگاه استقلال بزرگ است و نباید خودمان سوءاستفاده نماییم و اگر درآمدی وجود داشته باشد، باید طبق قانون و برای باشگاه صورت پذیرد. چرا نمی گذارید برای باشگاه درآمدزایی کنیم؟ چرا اهتمام کردید شیخ دیاباته را نیاوریم؟ ما هم تا جایی می توانیم سکوت نماییم و شجاعانه از منافع استقلال دفاع نماییم. من از دوستانم می خواهم در کوتاه ترین زمان ممکن اقداماتی طبق چارچوب دستگاه نظارتی صورت گیرد و باشگاه استقلال به روزهای اوجش برگردد. از حرف هایی که زدم باکی ندارم چون عین حقیقت بود و این مساله به باشگاه کمک می نماید.

منبع:

1399/03/12
22:24:54
5.0 / 5
3188
تگهای خبر: درآمد , شركت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان