سعادتمند عنوان كرد:

بازیكنی از استقلال جدا نمی گردد

بازیكنی از استقلال جدا نمی گردد به گزارش بازسازی خانه مدیرعامل باشگاه استقلال از افزایش تعداد رشته های ورزشی در این باشگاه اطلاع داد داد و اظهار داشت: هدف مان این است كه در كنار فوتبال، سایر رشته های ورزشی را هم در باشگاه فعال نماییم.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، احمد سعادتمند عصر امروز شنبه به عرضه گزارش اقدامات انجام شده در باشگاه استقلال از از ۱۶ اردیبهشت تا ۱۶ خرداد پرداخت و تصریح کرد برای فصل آینده هیچ بازیکنی از استقلال جدا نخواهد شد و سرمایه های این تیم ارزان فروخته نخواهند شد. مشروح صحبت های مدیرعامل باشگاه استقلال به شرح زیر است:
فعالیت در رشته های غیرفوتبالی
در این زمان سعی کردیم تیم بزرگ استقلال را به سمت باشگاه شدن پیش ببریم. در این راستا برنامه ریزی خوبی صورت گرفته و می خواهیم در رشته های غیرفوتبالی هم فعالیت داشته باشیم. مضاف بر اینکه هدف مان این است که در کنار ورزش آقایان، ورزش بانوان را هم به شکل جدی پیگیری نماییم. اقدامات خوبی در این حوزه صورت گرفته است که به زودی اطلاع رسانی خواهیم کرد.
تکریم هواداران و پیشکسوتان استقلال
ما بنا داریم از راه معاونت اقتصادی هر هفته از تعدادی هواداران خاص خودمان که سال ها کنار باشگاه بودند و اتفاقی برایشان رخ داده است را به باشگاه دعوت نماییم و در خدمت شان باشیم. بخش دوم این مورد به تکریم پیشکسوتان اختصاص دارد. از آغاز این هفته این کار را شروع کردیم و روز دوشنبه خدمت نخستین عزیزی خواهیم رفت که ببینید چقدر برای این باشگاه زحمت کشیده است. بر ما واجب است که به سراغ پیشکسوتان برویم. احترام این پیشکسوتان بر ما واجب است و در بازی ها و سفرها هم در خدمت این عزیزان خواهیم بود.
خبر خوب برای هواداران
خوشبختانه با تلاشی که از جانب بخش حقوقی باشگاه صورت گرفت و حمایتی که وزارت ورزش و اداره کل ورزش تهران صورت دادند ما ورزشگاه مرغوبکار را به مراحل نهایی رساندیم و آماده امضا صورتجلسه تغییر و تحول هستیم. این ورزشگاه با ارزش ریالی بالا به سرمایه های باشگاه اضافه خواهد شد که می تواند سرمایه بزرگی برای باشگاه استقلال باشد. در هفته آینده خبرهای بهتری را در مورد کمپ ناصر حجازی خواهیم داد.
هیچ بازیکنی را ارزان نخواهیم فروخت
تمام تلاشمان را خواهیم کرد که سرمایه های باشگاه استقلال را حفظ نماییم. برای فصل آینده با نظر کادر فنی بازیکنان و سرمایه های اصلی تیم را حفظ خواهیم کرد. قصد فروش هیچ بازیکنی را نداریم و به خاطر مشکلات مالی سرمایه های باشگاه را ارزان نخواهیم فروخت و از همه سرمایه های باشگاه حمایت خواهیم کرد.
مشکل زمین تمرین نخواهیم داشت
الان دو زمین چمن استاندارد داریم که قابلیت تمرین استاندارد را داریم. یک سالن بدنسازی مجانی را هم به صورت کامل در اختیار بازیکنان استقلال قرار دادیم. در بخش پشتوانه ای الان دغدغه ای نخواهیم داشت. این روند تا تیرماه سال ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت. تلاشمان این است که بتوانیم این زیر ساخت ها را در ورزشگاه های مربوط به خود استقلال انجام دهیم. هدف ما این است که کاری نماییم که سال آینده دیگر زمین و سالن بدنسازی و استخر اجاره ای نداشته باشیم و همه این موارد برای خود استقلال باشد.
تمبر یادبود برای استقلالی ها
بعد از نشست هایی که با معاونان وزارت ارتباطات داشتیم در تلاش هستیم که تمبرهای اختصاصی برای ورزشکاران و پیشکسوتان باشگاه داشته باشیم. این تمبر ماحصل مجموعه یادگاری برای هواداران استقلال در سرتاسر کشور خواهد بود. تفاهم نامه این بخش هم این هفته به امضا خواهد رسید.
ترکیب هیات مدیره این هفته تکمیل می شود
این هفته در هیات مدیره اتفاقات خوبی صورت خواهد گرفت و هیات مدیره با حضور افرادی که اقتصادی هستند و می توانند به باشگاه کمک کنند با رعایت موارد قانونی ترکیب را کامل خواهیم کرد.
ماجرای پرداخت به پادوانی
با نقص عضوی که برای پادوانی صورت گرفت سعی کردیم که بدهی باشگاه به وی را پرداخت نماییم. پیگیر حساب بانکی ایشان شدیم و از راه بخش بین الملل فدراسیون فوتبال مکاتبات لازم صورت گرفت و یک صد هزار دلار را از محل درآمدهای بازیکنان در جام جهانی برای این مورد در نظر گرفته شد. ما و فدراسیون فوتبال این تاییدیه را به فیفا دادیم که این پرداخت صورت بگیرد اما از سوی پادوانی این تاییدیه صورت نگرفته است. امیدواریم ایشان هم این کار را تایید کند تا ما از دین این بازیکن خارج شویم.
نمایش آنلاین فیلم برای هواداران
در انتهای این هفته فیلم آبی به رنگ آسمان را به صورت آنلاین در اختیار هواداران قرار خواهیم داد. بیشتر از ۸۰ درصد هواداران این فیلم مستند را ندیده اند. طی مذاکراتی که داشتیم این فیلم به صورت آنلاین برای همه هواداران پخش خواهد شد. در این اقدام نفع باشگاه استقلال هم در نظر گرفته خواهد شد.
آکادمی استقلال هیات امنایی می شود
هیات امنایی را برای آکادمی تشکیل خواهیم داد که متشکل از ۷ پیشکسوت باشگاه خواهد بود. در جلسه ای که خواهیم داشت اساسنامه و آئین نامه و شرح وظایف آکادمی مشخص خواهد شد و گواهی های لازم به بازیکنان داده خواهد شد. چارچوب کاملی برای آکادمی و مدارس فوتبال استقلال خواهیم بست. این اتفاق در شرق، غرب، شمال و جنوب کشور رخ خواهد داد و از پیشکسوتان باشگاه استقلال در این مناطق استفاده خواهیم کرد. امیدواریم فضای امنی را به وجود بیاوریم تا خانواده ها با خیالی آسوده فرزندان خویش را به ما بسپارند.
با کسی عقد اخوت نبسته ایم
همانطور که قبلاً گفته بودیم از قبل با کسی هماهنگ نکرده بودیم که چه کسی در چه مسئولیتی قرار بگیرد. با هر عزیزی همکاری نماییم چند ماه فعالیت او را بررسی خواهیم کرد و اگر اثربخش باشد با او ادامه خواهیم داد. این مورد را در مورد کارگزار هم رعایت کردیم و بعد از مذاکره با چند کارگزار در نهایت قرارداد بستیم. با هیچکس عقد اخوت نبسته ایم و هرکسی اثرگذار باشد با او ادامه همکاری خواهیم داد.
مشکل حل نشود شفاف سازی می کنیم
در مورد کارگزار قبلی مذاکراتی صورت گرفته و مقرر است در چند روز آینده مشکل ما با این کارگزار رفع گردد. امیدواریم مشکل حل شود در غیر این صورت مجبوریم برخی شفاف سازی ها را انجام دهیم.
کارهایی که انجام شده جزو وظایف هر باشگاهی است و امیدوارم بتوانیم اقدامات بیشتری انجام دهیم. باشگاه حرفه ای شرایطی دارد که باید صورت گیرد. هواداران باید کارهای خوب را لمس کنند. قول دادیم که با هواداران صادق باشیم و روی این اعتقاد ایستاده ایم.
مدعی قهرمانی هستیم
در بخش فنی هم باید بگویم که ما مدعی قهرمانی هستیم و به کمتر از این هم راضی نیستیم. در تمرینات هم می بینم که بازیکنان و کادر فنی چقدر خوب و با انگیزه تمرین می کنند. امیدوارم این اتفاق هم برای باشگاه استقلال رقم بخورد.

1399/03/17
23:27:03
5.0 / 5
3168
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان