تغییر عجیب در تیم لیگ یكی و ۶ پیروزی متوالی برای آبی پوشان

تغییر عجیب در تیم لیگ یكی و ۶ پیروزی متوالی برای آبی پوشان به گزارش بازسازی خانه تیم فوتبال استقلال خوزستان با ۶ پیروزی متوالی در رقابتهای لیگ دسته اول كشور نه تنها از انتهای جدول جدا شد، بلكه می تواند به جمع مدعیان اضافه شود.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، تیم فوتبال استقلال خوزستان حاضر در لیگ دسته اول کشور، آغاز خوبی در فصل جاری نداشت و با تغییرات زیادی هم مواجه بود.
آبی های خوزستان در آخرین تغییری که داشتند امیر خلیفه اصل را بعنوان سرمربی معرفی کردند و این تغییر برای آنها مفید واقع شد و تیم پایین جدولی استقلال خوزستان تبدیل به تیمی قابل احترام شد و یکی پس از دیگری حریفانش را در خانه و خارج از خانه از پیش رو برداشت. روند پیشرفت استقلال خوزستان آنقدر خوب هست که ادامه این روند می تواند آبی های اهواز را در صف مدعیان قرار دهد.
این تیم خوزستانی که سابقه قهرمانی لیگ برتر و حضور در لیگ قهرمانان آسیا را هم دارد، در انتها هفته بیست و هشتم لیگ دسته اول با ۴۱ امتیاز در رده آبرومند هفتم جدول قرار گرفته است.
آبی پوشان خوزستانی در شش بازی آخر خود ۳ بار در خانه و ۳ بار خارج از خانه به میدان رفته و در هر ۶ بازی پیروز شده است. آنها در این ۶ بازی ۱۱ گل زده و تنها ۲ گل خورده که این نشان از پیشرفت شگرف این تیم در فاز تهاجمی و تدافعی دارد.
آبی پوشان اهوازی در این فصل ۹ بار طعم شکست را چشیده اند که آخرین شکست آنها در هفته بیست و دوم مقابل آلومیونیوم اراک بود که در آن بازی با نتیجه یک بر صفر شکست خوردند. شاگردان خلیفه اصل پس از آن در ۶ بازی متوالی توانستند به ترتیب نیروی زمینی تهران، شهرداری تبریز، قشقایی شیراز، ملوان انزلی، هوادار تهران و داماش گیلان را شکست داده تا ۱۰۰درصد امتیازات ۶ بازی آخرشان را گرفته باشند.
آبی پوشان اهواز در مجموع ۳۰ بار به گل رسیده اند که ۱۱ گل در ۶ بازی آخر و ۱۹ گل در ۲۲ بازی قبلی زده اند. همینطور آنها که در ۱۹ بازی اول خود ۱۸ گل خورده بودند، در ۶ بازی اخیر تنها ۲ بار دروازه شان باز شده است.
مقایسه عملکرد استقلال خوزستان در ۲۲ هفته اول و ۶ هفته آخر: بازی پیروزی مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز ۲۲ ۵ ۸ ۹ ۱۹ ۱۸ ۱ ۲۳ ۶ ۶ ۰ ۰ ۱۱ ۲ ۹ ۱۸
نتایج ۶ بازی آخر استقلال خوزستان در لیگ دسته اول:
هفته ۲۳؛ نیروی زمینی صفر - استقلال خوزستان یک
هفته ۲۴؛ استقلال خوزستان ۴ - شهرداری تبریز یک
هفته ۲۵؛ قشقایی شیراز صفر - استقلال خوزستان یک
هفته ۲۶؛ استقلال خوزستان ۳ - ملوان انزلی صفر
هفته ۲۷؛ هوادار تهران صفر - استقلال خوزستان یک
هفته ۲۸؛ استقلال خوزستان یک - داماش گیلان صفر


منبع:

1399/04/17
23:49:20
5.0 / 5
2902
تگهای خبر: شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان