كمك دولت آلمان به نمایشگاه كتاب فرانكفورت

كمك دولت آلمان به نمایشگاه كتاب فرانكفورت بازسازی خانه: دولت آلمان با هدف كمك به ناشران؛ خصوصاً باتوجه به خسارت همه گیری كرونا به صنعت نشر با پرداخت 4 میلیون یورو به شركت كنندگان در نمایشگاه كتاب فرانكفورت كمك می نماید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نمایشگاه کتاب فرانکفورت، مونیکا گروترز مسئول امور فرهنگی دولت آلمان از تخصیص چهار میلیون یورو از اعتبار بسته حمایتی Neustart Kultur (ازسرگیری فرهنگ) به نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت آگاهی داد. هدف از این کمک مالی آن است که غرفه داران آلمانی و بین المللی بیشتری بتوانند در بحبوحه بحران شیوع ویروس کرونا در بزرگترین نمایشگاه جهانی کتاب حاضر شوند.
مسئولان برگزاری نمایشگاه فرانکفورت از این پول برای کاهش ۲۰ تا ۵۰ درصدی اجاره غرفه ها استفاده می نمایند، تخفیفی که به تناسب ابعاد غرفه تعیین می شود. قسمتی از این ۴ میلیون یورو نیز صرف گسترش قالب های دیجیتال خواهد شد که به ناشران امکان معرفی آثار و شرکت در این نمایشگاه را می دهد.
حمایت مالی دولت آلمان از نمایشگاه فرانکفورت همین طور به گسترش جامعه کاربران پلت فرم دیجیتال فرانکفورت رایتز (Frankfurt Rights) کمک می نماید برای تبادل حق تالیف و مجوزها مورد استفاده قرار می گیرد. به لطف این مبلغ، کاربران می توانند حتی تا ۹ ماه بعد از اختتام نمایشگاه، به صورت رایگان از این پلت فرم استفاده کنند.
مونیکا گروترز در این زمینه می گوید: صنعت نشر و کتاب از شیوع ویروس کرونا خسارت سختی خورده است. بدین سبب خرسندم بزرگترین نمایشگاه کتاب جهان با وجود شرایط سخت موجود انجام خواهد شد. این دستاوردی است که ما می خواهیم از آن حمایت نماییم. ناشران کوچک و متوسط که نقش مهمی در تنوع ادبی بی مثال آلمان دارند بطور خاص از این کمک مالی بهره مند خواهند شد. بعلاوه با تبلیغ دیجیتالی شدن نمایشگاه، به تضمین ممکن بودن تبادل جهانی حق (تالیف) با وجود شیوع کرونا، کمک می نماییم.
با وجود لغو نمایشگاه های بزرگی چون نمایشگاه لندن و پاریس به سبب شیوع کرونا، نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت از ۱۴ تا ۱۸ اکتبر (۲۳ تا ۲۷ مهر ۹۹) به صورت حضوری برگزار می گردد.
مسئولان برگزاری این نمایشگاه روز ۱۷ ژوئیه (۲۷ تیر ۹۹) در یک گفت وگوی مجازی جزئیات بیشتری را درباره تخفیف اجاره غرفه ها و کمک ۴ میلیون یورویی دولت آلمان، منتشر می کنند.


1399/04/21
15:12:46
5.0 / 5
2824
تگهای خبر: اجاره , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان