مدیر امور بین الملل پرسپولیس:

پرداختی فیفا به نیلسون زمان می برد

پرداختی فیفا به نیلسون زمان می برد به گزارش بازسازی خانه مدیر امور بین الملل باشگاه در آخر اضافه كرد: همه این موارد در مهلت های قانونی انجام شد ولی باتوجه به سوابق قبلی، این انتقال پول مستلزم فرایندی در خود فیفا است كه كمی زمان می برد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، امیرعلی حسینی مدیر امور بین الملل باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: همانطور که قبل از این از طرف معاون حقوقی باشگاه اعلام شده بود، پرداخت مطالبات نیلسون کوره آ از طرف فیفا دنبال می شود.
وی افزود: همه اقدام ها از طرف باشگاه انجام شده است. مواردی که فیفا مطالبه کرده بود را انجام دادیم و اگر نیاز به اقدام دیگری باشد به ما اعلام می کنند. همانطور که پیش از این اعلام شده بود، باشگاه در موعد مقرر و تعیین شده، از فیفا خواسته بود که مطالبه این بازیکن از محل دارایی پرسپولیس، نزد فیفا به وی پرداخت گردد. فیفا هم با ارسال نامه ای اعلام نمود نظر خودرا پس از بررسی اعلام می کند. آنها در نهایت با ارسال نامه ای خواستار شماره حساب و نشانی او شد. ما در نامه ای، ابن اطلاعات را از نیلسون ستاندن کردیم و در نامه ای جداگانه آنرا برای فیفا ارسال نمودیم.
مدیر امور بین الملل باشگاه در آخر اضافه کرد: همه این موارد در مهلت های قانونی انجام شد ولی باتوجه به سوابق قبلی، این انتقال پول مستلزم فرایندی در خود فیفا است که کمی زمان می برد و احتمالاً نامه نگاری های دیگری هم صورت خواهد گرفت. باشگاه، تا این لحظه همه اقدام ها را انجام داده است و منتظر اقدام یا نامه بعدی فیفا هستیم.


منبع:

1399/04/23
11:59:22
5.0 / 5
2584
تگهای خبر: سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان