پاداش ویژه شهرخودرو برای 5 بازی باقیمانده لیگ برتر

پاداش ویژه شهرخودرو برای 5 بازی باقیمانده لیگ برتر بازسازی خانه: مالك باشگاه شهرخودرو ضمن تاكید بر پشتیبانی از سهراب بختیاری زاده سرمربی این تیم، از پاداش ویژه برای اعضای شهرخودرو در پنج بازی باقیمانده آگاهی داد.به گزارش بازسازی خانه به نقل از سایت باشگاه شهرخودرو خراسان، فرهاد حمیداوی با اشاره به ۵ بازی پیش روی شهرخودرو تا اختتام لیگ گفت: از آنجائیکه حالا امتیازات دیدارهای باقیمانده برای کسب سهمیه آسیا و دستیابی به عنوانی در خور در جدول رده بندی بسیار با اهمیت و حیاتیست امروز در مجموعه شهرخودرو تصمیم بزرگی گرفته شد تا در ۵ بازی باقیمانده تمام توان مجموعه شهرخودرو بیش از پیش برای موفقیت تیم بسیج و به کار گرفته شود.
وی با اعلان اینکه وضعیت تیم برای کسب سهمیه نسبت به سال قبل بهتر است افزود: ما امسال با تیم دوم جدول فقط دو امتیاز فاصله داریم و با اهمیت تر از آن اینکه با رقبای خود بازی رودرو و ۶ امتیازی در پیش داریم و همین موجب می شود سرنوشت شهرخودرو دست خودش باشد. سه بازی از پنج بازی را میزبان هستیم ضمن اینکه رقبای ما نیز در ادامه لیگ بازی های رودررو داشته و به ما کمک می کنند تا بتوانیم شانس کسب رتبه ای بالاتر از سال قبل را هم داشته باشیم.
مالک باشگاه شهرخودرو خراسان از پاداش های ویژه برای بازی های پیش رو آگاهی داد و اظهار داشت: پاداش های ویژه برای این بازی ها گذاشته ایم اما اعتقاد دارم پیروزی ها میسر نمی گردد مگر با همت مضاعف و تلاش بازیکنان که سال قبل هم با غیرت و تلاش همین بازیکنان سهمیه آسیا رقم خورد. من از بزرگترهای تیم که تا الان بار تیم با کمک و تلاش آنها به دوش کشیده شده می خواهم که بار دیگر بزرگی خودشان را نشان بدهند و مثل امسال که تیم را در کنار جوانترها در شرایط خوب نگه داشتند، در این چند بازی هم در عین اینکه مصدومانی داریم، نهایت همت و غیرت خودرا به کار ببندند تا باز هم لبخند را به لبان مردم عزیز خراسان بنشانیم.
حمیداوی با اعلان اینکه هیچ بحرانی در تیم برای رسیدن به موفقیت نداریم اظهار داشت: اینکه سهمیه آسیا مطالبه فوتبال استان شده برگی دیگر از افتخارات شهرخودرو است اما بیش از هر زمان دیگری نیاز به همدلی همه جانبه ارکان مدیریتی، استانی و شهری داریم تا رخداد بزرگ دیگری را با هم رقم بزنیم. در یکی دو روز گذشته نیز پیشکسوتان و مسئولین مشهد با من تماس گرفتند و برای وحدت و کمک به تیم دست یاری دراز کرده اند که باید واقعا تشکر کنم. امیدوارم تا مثل سال قبل با کمک همین بزرگان، مدیران و مسئولین شهری و استانی عنوان در خور دیگری را برای خراسان کبیر رقم بزنیم که بی اغراق کوچکترین سهم آن متعلق به فرهاد حمیداوی است.
مالک شهرخودرو خراسان با اشاره به اتفاقات به وجود آمده در روز معارفه سهراب بختیاری زاده اشاره کرد: از آنجائیکه همه مرا می شناسند می دانند که همیشه رابطه بسیار خوبی با خبرنگاران و عکاسان داشته ام و همیشه ممنون دار آنها بوده ام، در لحظه ای که ما سر تمرین آمدیم فشار چند روزه ای روی من بود و موجب رفتاری شد که دلخوری و سوتفاهم پیش آورد. در فضای مجازی عذرخواهی کردم اما شاید توقعم این بود که مرا آن لحظه درک کنند. همین جا هم به مردم خوب و شریف شهر امام رضا(ع) می گویم بعنوان خادم مجاوران و زوار امام هشتم جز برای خدمت نیامده ام و اگر نقل و قولی از من موجب سوء تفاهم شده آنرا به حساب مهر خویش و خدمتگذاری های مجموعه شهر خودرو گذاشته و برای باشگاهی که بی منت متعلق به خود شماست حمایت معنوی تان را دریغ نکنید. ضمن اینکه در نخستین فرصت هم از آن عکاس عزیز دلجویی خواهم کرد.
حمیداوی با آرزوی موفقیت برای مجتبی سرآسیایی در گل گهر سیرجان نیز اشاره کرد: خوشحالم که یک مربی جوان به فوتبال ایران معرفی کردیم و در مجموعه شهرخودرو این صورت گرفت چون آقای سرآسیایی قبل از این در پست های سرپرستی و مدیریتی فعالیت داشت اما شهرخودرو به ایشان اعتماد کرد و یک مربی به فوتبال ایران معرفی گردید. مجتبی دوست من است و برای این تیم زحمت زیادی کشیده است. الان هم با هم در ارتباطیم و به هم پیام می دهیم و خوشحالم که او هم آرزویش موفقیت تیم است. در مقطعی از هم جدا هستیم و انشاءالله خیلی زود در یک شرایط بهتر و با اتفاقات بهتر کنار هم خواهیم بود.
وی در خاتمه به ضرورت حمایت همه جانبه از سهراب بختیاری زاده اصرار کرد و اظهار داشت: وظیفه و هدف ما فراهم کردن شرایط برای موفقیت تیم تحت هدایت آقای بختیاری زاده است و از رسانه های مشهد، پیشکسوتان، مسئولین، هواداران و... یکبار دیگر می خواهم از سهراب بختیاری زاده و کادر جدیدشان حمایت کنند. من به بازیکنان تیم مان اعتماد بالایی دارم چون همین بازیکنان پارینه این تیم را آسیایی کرده اند و همین ها نیز امسال رتبه ای بهتر از پارینه برای شهرخودرو، نماینده میلیونها خراسانی کسب می کنند.


منبع:

1399/04/29
17:10:39
5.0 / 5
2772
تگهای خبر: سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان