معاون وزیر راه:

تعداد زیادی هواپیما در دوره تحریم خریدیم

تعداد زیادی هواپیما در دوره تحریم خریدیم به گزارش بازسازی خانه رئیس سازمان هواپیمایی كشوری اظهار داشت: در دوره تحریم ها توانستیم  هواپیماهای زیادی خریداری نموده و شركت های هواپیمایی جدید تاسیس نماییم.به گزارش بازسازی خانه به نقل از مهر، تورج دهقانی زنگنه بامداد امروز در مراسم تودیع رئیس پیشین سازمان هواپیمایی کشوری و معارفه خود بعنوان رئیس جدید این سازمان اظهار داشت: صنعت هوایی از اواخر سال قبل به علت انتشار کرونا گرفتار بحران فراگیری شد. چشم انداز روشنی هم برای خروج از آن وجود نداشت.
وی اضافه کرد: ایکائو (سازمان جهانی هوانوردی) اعلام نمود در ۲۰۲۲ از بحران خارج می شویم بعد اعلام نمودند در ۲۰۲۴ از این بحران خارج خواهیم شد اما پیشبینی ها مرتباً به روز رسانی می شود. نمی دانیم چه زمانی به وضع عادی برمی گردیم.
رئیس جدید سازمان هواپیمایی کشوری افزود: صنعت هوایی پیش از این هم گرفتار تحریم های ظالمانه بود، آمریکایی ها تمام تلاش خویش را برای زمین گیر کردن صنعت هوایی به خرج دادند.
معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: از عابدزاده بعنوان ابرمرد صنعت هوایی یاد کردم که سال ها برای این صنعت زحمت کشیده است در دوره تحریم ها هواپیماهای زیادی وارد کردیم، شرکت های هوایی گوناگونی راه اندازی گردید، نیروهای متخصص تربیت کردیم. تعمیر و نگهداری تمامی هواپیماهای موجود در کشور به دست نیروهای متخصص داخلی وارد چک ها سنگینی شد. شرکت های دانش بنیان هوایی مختلف تأسیس شده است همه اینها نشان داده است این صنعت پویا و زنده است.
دهقانی زنگنه اظهار داشت: سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به همراه شرکت های هواپیمایی بعنوان ارکان صنعت هوایی در هماهنگی و انسجام خوبی هستند همینطور مراکز آموزشی هوانوردی، شرکت های هندلینگ و خدمات هوانوردی و سایر ذینفعان این صنعت در یک تعامل خوب و مطلوب باوجود فشارها به سر برده و خدمات خوبی به مردم عرضه می دهند.
وی خاطرنشان کرد: اقدامات ارزشمند ای در دوره عابدزاده در سازمان هواپیمایی کشور در صنعت هوانوردی صورت گرفت که می توان به آزادسازی نرخ بلیت هواپیما مصوب برنامه پنجم توسعه در مجلس اشاره نمود. با اجرای این قانون خیلی از مشکلات صنعت هوایی حل شد اما همچنان راهی برای رسیدن به نقطه مطلوب صنعت هوایی داریم.
دهقانی زنگنه تصریح کرد: در زمان تصدی من در هما هر موفقیتی حاصل شد متعلق به همایی هابود و هر نقصانی بود از بنده بوده است.منبع:

1399/05/19
23:17:37
5.0 / 5
2932
تگهای خبر: آموزش , تخصص , توسعه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان