مدیركل راه و شهرسازی استان تهران خبر داد:

ساعت ۲۴ امشب آخرین مهلت تكمیل اطلاعات متقاضیان وام ودیعه مسكن

ساعت ۲۴ امشب آخرین مهلت تكمیل اطلاعات متقاضیان وام ودیعه مسكن بازسازی خانه: مدیركل راه و شهرسازی استان تهران اظهار داشت: روند معرفی متقاضیان تسهیلات كمك ودیعه اجاره به 19 بانك و مؤسسه اعتباری از فردا (بیست و یكم مردادماه) شروع می شود.به گزارش بازسازی خانه به نقل از وزارت راه و شهرسازی، خلیل محبت خواه با اشاره به زمان معرفی متقاضیان تسهیلات کمک ودیعه اجاره به بانک ها گفت: متقاضیان واجد شرایط که نسبت به تکمیل اطلاعات وام اجاره مسکن اقدام نموده اند، این تکمیل اطلاعات تا بیستم مردادماه ادامه دارد.
وی اضافه کرد: در همین راستا از بیست و یکم مردادماه معرفی به بانک مطابق اعلام معاونت مسکن وزارت راه و شهرسازی شروع می شود، تا متقاضیان نسبت به تکمیل پرونده خود در بانکهای عامل (۱۷ بانک و ۲ مؤسسه اعتباری) مطابق با بیان بانک مرکزی اقدام نمایند.
وی اظهار داشت: برمبنای سهمیه ای که هر بانک دارد، متقاضی می تواند شعبه بانک مورد نظر خودرا مشخص نماید.
محبت خواه زمان پرداخت تسهیلات وام اجاره را مربوط به سیستم بانکی دانست و اضافه کرد: بازپرداخت اقساط این تسهیلات برای تهرانی ها ماهانه ۵۴۰ هزار تومان و برای کلانشهرها ۳۲۰ هزار تومان و سایر شهرها ۱۶۰ هزار تومان است.
وی اعلام مشخصات افراد واجد شرایط را منوط به تصمیم نهایی وزارت راه و شهرسازی و بانک مرکزی عنوان نمود و اظهار داشت: باتوجه به سرعت اقدامات معاونت مسکن وزارت راه و شهرسازی به زودی مشخصات افراد واجد شرایط مطابق برنامه زمانبندی پالایش و اعلام خواهد شد.


منبع:

1399/05/21
14:50:16
5.0 / 5
2875
تگهای خبر: اجاره , بانك , تسهیلات , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
بازسازی آپارتمان - ریمونت - Remont.ir

بازسازی خانه - ریمونت - Remont.ir
remont.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازسازی خانه محفوظ است

بازسازی خانه

بازسازی ملک و آپارتمان